Наш герб

 

 Фотогалерея

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Архів новин

20/02/2015

За ініціативи Міжнародного освітянського «Партнер»-клубу 19-20 лютого на базі Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка була проведена діалогова конференція, на якій обговорювалася «Концепція національно-патріотичного виховання «Громадянин України ІІІ тисячоліття». Формування справжніх громадян України має стати головним у процесі національно-патріотичного виховання. Директори та освітяни інноваційних вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів напрацювали спільну концепцію, яка радикально відрізняється від попередньої. Дитина буде центром навколо якого гуртуються батьки, вчителі та громадські інституції. В результаті нового підходу формуватиметься покоління, яке вільно висловлюватиме свою думку і захищатиме її.

До обговорення долучилися Ганна Старостенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації, Лілія Гриневич, Голова комітету Верховної Ради з питань науки та освіти, Народний депутат України Ігор Лікарчук, директор УЦОЯО, д.п.н., професор, академік, заслужений працівник освіти України. Лариса Василишин, заступник голови комісії медицини, освіти та соціального захисту, директор ЛУГГ ім.О.Степанів наголосила на важливості українознавчої та україноцентричної парадигми в освітньому процесі.

13/02/2015

Відбулась Урочиста Академія до Стрітення «День Божої любові». Бог – це Любов. У любові найбільша сила людини. Божа любов об’єднала наші серця, окрилила душу, піднесла до добра, до служіння народу, Україні. «.... Більшою, щирішою має бути любов для родини й України», - писав у своїх Посланнях Митрополит Андрей Шептицький.

29/01/2015

В приміщенні ЛУГГ відбувся освіьтній форум ”Освітянський досвід-2015”, де приймали участь висококваліфіковані педагоги, які обмінювалися передовим освітнім досвідом

 

23/01/2015

У гімназії відбулася науково - практична конференція серед учнів  11-х класів  з курсу «Країнознавство» ( вчитель Стахняк Н.П.) на тему: «Регіональні відмінності  англійської мови». Учні гімназії набувають навички опрацювання матеріалу з автентичної літератури,робити висновки та презентували свої роботи. Вчителі гімназії роблять все щоб викладання предмету велося на високому методичному рівні.

20/01/2015

Науково-методична рада Гімназії розглянула та проаналізувала напрацювання педагогічних працівників за 2015 рік і визначила переможців конкурсу методичних доробок «Освітянський досвід – 2015»:

1.Німецька мова: Ефективні методи формування граматичної компетенції на середньому етапі вивчення німецької мови. Учитель Н.Гайдучок.

2.Музичне мистецтво:

2.1.Особливості роботи з учнями у вокально – хоровому колективі.

2.2.Пісенник «Назустріч сонцю». Учитель Ю.Келемен.

3.Світова література: Використання українознавчого матеріалу при викладання світової літератури. Учитель Ю.Козлюк.

4.Географія:Активізація пізнавальної та розумової діяльності гімназистів на уроках географії. Учитель О.Іванович.

5.Біологія: Активізація пізнавальної діяльності гімназистів шляхом впровадження елементів інноваційних технологій навчання. Учитель Л.Соловій.

21/12/2014

У рамках Проекту Гімназії «Освіта через мистецтво» та спецкурсу «Міжмовна школа», з метою ознайомлення гімназистів з культурою, життям та побутом народів світу з 15 - 21.12.2014р. гімназисти відвідали Будапешт, Рим, Венецію, Лідо-ді-Єзоло.

15/12/2014

Самодіяльний театр, у якому робили свої перші кроки гімназисти, відтворив сценку за твором «Alice in Wonderland» Charles Lutwidge Dodgson («Аліса в Країні чудес» або «Пригоди Аліси в Країні чудес», новела написана математиком Чарльзом Людвігом Доджсоном, він же Льюїс Керрол . Сьогодні театр відіграє важливу роль у моральному, естетичному і духовному вихованню молоді. Він володіє великим запасом засобів художньої виразності, узагальнення, впливу на глядачів. Власне театр об’єднує різні види мистецтв. Заступник директора з іноземних мов Галина Строгуш під час уроків використовує інноваційні форми роботи з театрального мистецтва.

 

09/12/2014

З нагоди 122-річниці від дня народження Олени Степанів за сприяння депутатського корпусу, працівників Музею Олени Степанів у Палаці мистецтв відбулась наукова конференція: «Олена Степанів і сучасна Україна». Науково-дослідницьку та пошукову діяльність з вивчення життєвого шляху легендарної особистості України, першої у світі жінки-офіцера представили директор Гімназії Лариса Василишин, заступники директора Галина Харатон, Лариса Дзюбинська, Галина Строгуш, Юрій Келемен та гімназисти, члени науково-пошукового центру імені Олени Степанів.

05/12/2014

У приміщенні Інституту проблем міцності НАН України у рамках Всеукраїнського конкурсу «Школа ХХІ століття» відбулося урочисте нагородження найкращих навчальних закладів України. У конкурсі взяли участь понад 300 шкіл України і лише 10 навчальних закладів здобули перемогу у різних номінаціях. У номінації «Школа майбутнього» здобула перемогу Львівська українська гуманітарна гімназія ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови.

Лауреатів та переможців конкурсу привітали директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

05/12/2014

З метою виховання любові до народних традицій, формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення гімназистів до практичної природоохоронної роботи відбулась виставка новорічно-різдвяних композицій «Збережімо життя ялинці». Гімназисти представили роботи у таких номінаціях: стилізована ялинка; новорічний букет; різдвяна композиція, новорічно-різдвяний букет, різдвяна картина, новорічний колаж, різдвяний подарунок.

27/11/2014

Гімназисти та педагоги взяли участь у конференції «Не хочемо чужої культури, хочемо жити своєю!» присвяченій 150-річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького, яку організувала СПІЛКА ПИСЬМЕННИКІВ. Гімназистів захопили доповіді про життєвий шлях і жертовний вибір провідника Української Нації Андрея Шептицького з уст відомих українських письменників Михайла Косіва, Олексія Гордона, Марії Людкевич, Ольги Кушнір, Ліліани Косановської, Олеся Дяк, Андрія Содомори, Ярослава Камінецького.

26/11/2014

Лариса Василишин, Галина Строгуш, Лариса Дзюбинська  взяли участь у науково-практичній конференції «Вклад Андрея Шептицького в розвиток духовної спадщини українського народу», яку організували Львівський обласний інститут педагогічної освіти та Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

Напрямки роботи конференції:

1.     Соціальне служіння митрополита Андрея Шептицького.

2.     Християнське виховання крізь призму вчення Андрея Шептицького.

3.     Андрей Шептицький і благодійництво: бачення з перспективи часу.

21/11/2014

Гімназисти відвідали Львівський обласний академічний ляльковий театр. Усі гімназисти були захоплені професійною театральною постановкою «Садок вишневий коло хати».

18/11/2014

Відбулось засідання Ради Гімназії. Поєднання державного управління та громадянського самоврядування гарантує доступність якісної освіти і забезпечення рівних умов гімназистам для якнайповнішого розвитку і реалізації їх здібностей і талантів.

13/11/2014

Педагоги та гімназисти з метою об’єднання та підтримки сили духу воїнів-захисників взяли участь у загальноміській учнівській акції «Сила слова, серця і свідомості».

05-14/11/2014

З метою утвердження державного статусу української мови, виховання в гімназистів пошани до культури слова, поваги до українських звичаїв і традицій в гімназії До Дня української писемності відбулись заходи:

·         05.11.2014р. - засідання творчого клубу обдарованої молоді «Літературна кав’ярня»:

- презентація книги «Лірика»  львівської письменниці  Марії Людкевич;

      -знайомство з літературною студією «Джерельце» МКМЦ «Галицьке юнацтво»;

·         14.11.2014р. - Урочиста Академія «О рідне слово, що без тебе я…».

 

04/11/2014

…Тільки для Вас маю жити,

- для Вас цілим серцем і душею працювати,

для Вас усе посвятити, - ба, навіть за Вас,

як цього треба буде, і життя своє віддати.

                                                    Андрей Шептицький

ЛУГГ ім. Олени Степанів спільно з Львівським Крайовим Товариством «Рідна школа» організували і провели круглий стіл на тему: «Духовне виховання учнівської молоді у творчій спадщині Митрополита Андрея Шептицького та виклики шкільного сьогодення». Активну участь в обговоренні актуальних питань виховання взяли участь батьки гімназистів, педагоги гімназії та науковці, освітяни, представники духовенства, громадських організацій м.Львова.

31/10/2014

Ми вивчаємо культуру та традиції англомовних країн.

30/10/2014

Безпека життя і здоровя кожної дитини, попередження дорожнього травматизму – турбота педагогів гімназії. Гімназійний загін ЮНИХ ІНСПЕКТОРІВ РУХУ  виступили з  начальною програмою в управлінні ДАІ «Увага! Діти на дорозі».

30/10/2014

Педагогічні працівники разом з гімназистами у Національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької ознайомилися з творчою спадщиною Франца Легара, а саме оперету на 3 дії «Весела вдова», яка була вперше представлена в 1905р. у Відні, і якою захоплюється уся европейська спільнота.

24/10/2014

Бог і Україна! Переможе, знай!

Так навчав Шептицький  прикладом життя.

Віра і Надія в центрі майбуття,

З нами зійде сонце Миру і Буття!

 

З нагоди 150 річчя від Дня Народження та 70-річчя відходу у вічність духовного Пастиря українського народу Митрополита Андрея Шептицького  відбулася Урочиста Академія «Лицар української духовності. Провідник Божої волі». До спільної молитви за прославу Слуги Божого – Андрея Шептицького були запрошені:

Богдан Максимович – заступник голови Опікунської ради від громадськості та

Віра Глиняна – голова методичного об’єднання учителів християнської етики загальноосвітніх навчальних закладів Залізничного району.

21/10/2014

Відбулось засідання природничо – математичної кафедри на тему: «Передумови успішної діяльності гімназистів на уроках природничо – математичного циклу». Виходячи із проблеми оновлення змісту освіти, педагоги наголосили на важливості поєднання гуманітарних і природничо – математичних знань. Обмінялись досвідом роботи щодо формування системи та обсягу знань, умінь і навичок на різних рівнях, формах навчання та створення ситуацій успіху для кожної дитини.

 

16/10/2014

Львівська українська гуманітарна гімназія ім .О. Степанів взяла участь у ІУ Всеукраїнському педагогічному конгресі «Реформування освітньої системи в Україні в контексті європейської інтеграції». На базі Гімназії педагоги зі всієї України накреслили шляхи становлення національної освіти.

10/10/2014

72 річницю з дня створення Української Повстанської Армії,  7 річницю від дня відкриття та посвяти пам’ятника ідейному провіднику українського народу Степану Бандері у Львові, - гімназисти, педагоги та батьківська громада відзначили 10.10.2014 року «ДЕНЬ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ».

З вітальним словом до учасників УРОЧИСТОЇ АКАДЕМІЇ звернулись:

·         Ірина Фаріон - Депутат Верховної Ради України.

·         Юрій Савчин – головний спеціаліст  департаменту освіти і науки ЛОДА.

09/10/2014

З метою формування в гімназистів розуміння єдності і цілісності України, поглиблення зацікавленості до вивчення англійської мови через культурну спадщину рідного народу гімназисти взяли участь у загальноміському конкурсі з англійської мови «Об’єднана Україна».

08/10/2014

Директор Гімназії Лариса Василишин з метою внесення концептуальних змін в українську освіту нації, впровадження інновацій у зміст навчально-виховного процесу ЛУГГ ім. Олени Степанів, створення безпечного освітнього середовища для здобуття освіти дітьми якісної освіти брала участь у проведенні:

- 23.09.2014р. круглого столу на тему: «Ідеологічні засади забезпечення національної безпеки України» за участю представників усіх вищих навчальних закладів м.Львова.

- 25.09.2014 року конференції Всеукраїнського педагогічного товариства

ім. Григорія Ващенка та Львівської обласної державної адміністрації на тему: «Українська педагогіка на шляху до свободи», присвяченої обговоренню перспективних напрямків реформування середньої освіти в контексті підготовки нового закону про середню освіту.

- 08.10.2014 року зустрічі освітянських лідерів м. Львова з Міністром освіти і науки України Сергієм Квітом.

03/10/2014

Відбулась Урочиста Академія, присвячена ДНЮ УЧИТЕЛЯ. Освітянську велику родину вітали гімназисти 7(11)-А класу. Линули слова щирої шани та сердечної вдячності.

Директор гімназії Лариса Василишин привітала зі СВЯТОМ усіх працівників  та вручила Грамоти за плідну працю та професіоналізм.

 

Жовтень щедрий на барви осінні.

День учителя – свято ж яке!

Освітянській великій родині

Гімназист шле вітання палке.

19/09/2014

Реалізуючи програму «Музейна педагогіка» директор Гімназії Л.Василишин, заступник директора Г.Строгуш, учитель історії, керівник науково-пошукового центру ім. О.Степанів З. Митрик та гімназисти 7(11) класів були учасниками Уроку Пам’яті у національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

19/09/2014

Відбулась урочиста Академія «День Миру. Дзвін Пам’яті миру і щастя»

Наші гімназисти та педагоги Дзвоном Пам’яті об’єднали свої серця і помисли з кожним мирним українцем та європейцем у бажанні жити і творити щасливе і мирне майбутнє України.

 

12/09/2014

З метою виховання національної свідомості педагоги та гімназисти взяли участь у військово-спортивних заходах:

12.09.2014р.- Урочистій Академії «День Спорту. Козацькі забави»;

13.09.2014р. – Міському військово-спортивному святі «Ми непереможні!»;

21.09.2014р. – Міських змаганнях зі СВІМУ «Готуюсь до служби в армії».

09/09/2014

Засідання педагогічної ради (29.08.2014р., 09.09.2014р.)

Педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів на засіданнях педагогічної ради розглянули питання:

- створення належних умов для розвитку природних здібностей кожної дитини;

- удосконалення і методичного забезпечення навчально-виховного процесу;

- планування та режиму роботи Гімназії;

впровадження у навчально-виховний процес досягнень науки і передового педагогічного досвіду.

01/09/2014

Свято першого дзвоника (01.09.2014р.)

І вересня наша Гімназія радісно і привітно відчинила двері для гімназистів, батьків та педагогів. Новий навчальний 2014-2015 навчальний рік розпочався Урочистою Академією «День Знань» та першим уроком «Україна-єдина країна».

Полум’я знань

Натхненням Гімназію наповняє,

А плідна праця гімназистів, педагогів

Освіту в Україні прославляє.

20/08/2014

Засідання Опікунської ради (20.08.2014р.) та Ради Гімназії (09.09.2014р.)

Батьки гімназистів беруть активну участь у роботі органів громадського самоврядування Гімназії: Опікунської ради та Ради Гімназії. У співпраці з педагогічним колективом забезпечують сприятливі умови для здобуття дітьми якісної освіти.

26/06/2014

Директор Лариса Василишин та заступники директора з іноземних мов Галина Строгуш, з науково-методичної роботи Лариса Дзюбинська, з навчально-виховної роботи Галина Харатон взяли участь у проведенні науково-практичного конференції на тему: « Інноваційні зміни у змісті української освіти» (М.Чернівці). Дирекція Гімназії у своїх доповідях наголосила на актуальність питань навчання та  формування майбутньої еліти, виховання патріотів України. Делегати конференції підготували пропозиції в Міністерство освіти і науки України  щодо змін в освітньому процесі на наступний навчальний рік.

17-19/06/2014

На базі туристичного комплексу «Карпатський затишок» відбулося перше засідання Літньої Школи Лідера.Тренери провели майстер-класи з проектування моделі успіху, вивчення кодексу поведінки лідера, здійснили взаємну характеристику «Дзеркало», самоаналіз лідерських здібностей. Гімназисти зрозуміли, що у часи кризи виживають тільки ті, хто здатний виробляти нові ідеї і мислити непересічно.

13/06/2014

Відбулася звітна конференція ЛУГГ ім. Олени Степанів. Делегати звітної конференції учителі, батьки, гімназисти, представники громадськості заслухали наступні питання:

Персональний внесок директора у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

1.    Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу.

2.    Залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання.

3.    Соціальний захист.

4.    Стан охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії.

5.    Збереження і зміцнення здоров’я гімназистів та працівників Гімназії.

6.    Забезпечення доступної та якісної освіти та виховання.

За результати таємного голосування щодо оцінки роботи директора Гімназії

більшістю голосів делегатів звітної конференції була дана відмінна оцінка.

Робота директора заслуговує на моральне та матеріальне заохочення.

 

 

 

 

 

05/06/2014

У Львівській українській гуманітарній гімназії ім. О.Степанів відбулись вступні випробування для учнів 5-х класів

30/05/2014

В рамках «Літньої Школи професійного розвитку» на базі ЛУГГ ім. О.Степанів відбулась міська педагогічна конференція «Розвиток та становлення характеру особистості». Педагоги м. Львова обговорили питання впливу сімейних цінностей на формування особистості, українознавча парадигма освіти – основа навчально-виховного процесу, український виховний ідеал і національний характер.

З доповідями виступили:

Манько Олексій – голова Педагогічного товариства імені Григорія Ващенка, к.т.н., доцент Української академії друкарства

Гентош Оксана – заступник голови Педагогічного товариства імені Григорія Ващенка.

Василишин Лариса – директор ЛУГГ ім. О.Степанів

Харатон Галина – заступник директора з НВР ЛУГГ ім. О.Степанів

Строгуш Галина – заступник директора з НВР ЛУГГ ім. О.Степанів

Дзюбинська Лариса – заступник директора з НМР ЛУГГ ім. О.Степанів

Ольшанецька Тетяна – директор навчально-методичного центру м. Львова

Вишневський Омелян – професор, завідувач кафедрою Дрогобицького Державного педагогічного університету ім. І.Франка, академік Академії наук України, відзначений медаллю Г.Ващенка та «Будівничий України»

           

            

           

          

             

   

 

Події

08/11/2017

В с. Медуха Галицького району Івано-Франківської обл. відбулись урочистості з нагоди 130-ї річниці  від дня народження Державного секретаря уряду ЗУНР, полковника УГА, першого міністра Збройних сил ЗУНР Дмитра Вітовського.

02/03/2017

В Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України вчителі Ірина Нисевич , Катерина Колич провели урок з українознавства на тему: «Декоративно-ужиткове мистецтво – найбагатша скарбниця України» для гімназистів 4(8)-Б,В класів.

02/03/2017

До гімназистів 1(5)-х класів на урок «Основи здоров'я» завітали   студенти Львівського медуніверситету, майбутні стоматологи.

27/02/2017

Під час конкурсу «Природа і фантазія» гімназисти з любов’ю  та кмітливістю  виготовили   з природного матеріалу: бісеру, паперу, тканини, ниток, ягід рослин  експонати. Переможці відзначені Грамотами та цінними подарунками.

24/02/2017

Міжнародний день рідної мови гімназисти, освітяни та батьки гімназистів  ЛУГГ ім. Олени Степанів відзначили Урочистою академією. Гімназисти 3(7)-Б класу разом з виховником Надією Гайдучок підготували літературно-музичне свято «Мова – душа народу». Директор гімназії Лариса Василишин вручила нагороди гімназистам та учителям за перемоги у науково-практичних конференціях.

22/02/2017

У Львівському обласному Будинку учителя на Вечорі Пам'яті Героїв Небесної Сотні та В оїнів АТО за участю Спілки письменників України та провідних акторів Львівських театрів були присутні педагог-організатор Юлія Козлюк та учитель української мови та літератури Орися Кунець.

Архів