Наш герб

 

 Фотогалерея

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

 

Науково-педагогічне товариство ім. Григорія Ващенка

Керівник:

Гришканич Даниіла Василівна

Осередок гімназійного наукового педагогічного товариства імені Григорія Ващенка створено у 2005 році. Завданням осередку є ознайомлення гімназійної громади з науковою та педагогічною спадщиною видатного вченого й педагога Григорія Ващенка та популяризація його ідей.

Бо саме Ващенка вважають основоположником української національної педагогіки нашого часу.

Науково-пошуковий центр

ім. В. Сухомлинського

Керівник:

Козак Богдана Богданівна

«Духовну повноту і насиченість життя можуть дати тільки широка різностороння освіта, допитливе пізнання світу, активне прагнення до знань, радість знань», - писав В. О. Сухомлинський.

Тому актуальним сьогодні є звернення до педагогічної спадщини Василя Олександровича Сухомлинського.

Мета роботи центру: ознайомити учнів із педагогічною спадщиною В. О. Сухомлинського - педагога і психолога; розвивати уміння і навики опрацьовування наукової літератури, аналізувати й систематизувати прочитане; прищеплювати любов до рідної землі, до найдорожчих людей - батьків; вчити розуміти значимість родинного єднання для кожного з нас.

Науково – пошуковий центр

ім. С. Русової

Керівник:

Вепрів Анастасія Андріївна

Науково – пошуковий центр імені Софії Русової створений у гімназії в 2006 році. Науково – пошукова роботи спрямована: на розширення знань учнів про життя і діяльність видатного педагога, психолога, громадсько – політичного діяча, яка пронесла через усе своє життя ідею добра, любові і справедливості; повернути народові її ім’я, разом з іменем повернути її праці, ідеї; розкрити багатство її творів; показати зв’язок педагога з історичним подіями в Україні.

Науково – пошуковий центр імені І.Огієнка

Керівник

Колич Катерина Степанівна

Мета центру: поглибити знання учнів та педагогів про творчу і громадську діяльність великого вченого,домогтися усвідомлення того,що Іван Огієнко – взірець неймовірної талановитості; розвивати уміння і навики опрацювання наукової літератури, аналізувати і синтезувати прочитане,вільно володіти словом,при - щеплювати любов до рідного краю,виховувати цікавість до рідної землі.

Бо все,що пов'язане із постаттю Івана Огієнка(Митрополита Іларіона)є неймовірно актуальне і сьогодні,адже служить справі ідейного та духовного виховання молоді.

Науково-пошуковий центр імені Олени Степанів

Керівник:

Митрик Зіна Григорівна

Науково-пошуковий центр започаткований в 2002 році з метою дослідження життєвого і творчого шляху легендарної доньки українського народу – Олени Степанів. Вчителями та учнями гімназії зібрано копії архівних матеріалів,публікації у пресі та періодиці Досліджено її роль в житті львівської інтелігенції 20-30-х рр. 20 ст., її життя у засланні в Ташкенті. Протягом останніх років відвідано всі місця на Львівщині, пов’язані з життям легендарної хорунжої. Ми зустрічалися і спілкувалися з сином О. Степанів-Ярославом Дашкевичем.

Зібраний матеріал систематизовано і він є основою тематичних стендів. На даний час підготовлено наукові дослідження: -"Сурми звитяг" - вірш, присвячений О.Степанів; -"Жила у Львові хорунжа О.Степанів"; -О.Степанів. Спогади з російського полону.; - Генерал Роман Дашкевич - чоловік О.Степанів; - Олена Степанів у Ташкенті; - Трагедія родини Старосольських; - Інтелігенція Львова у 1930-41рр.; - Олена Степанів і її "Сучасний Львів".

Події

08/11/2017

В с. Медуха Галицького району Івано-Франківської обл. відбулись урочистості з нагоди 130-ї річниці  від дня народження Державного секретаря уряду ЗУНР, полковника УГА, першого міністра Збройних сил ЗУНР Дмитра Вітовського.

02/03/2017

В Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України вчителі Ірина Нисевич , Катерина Колич провели урок з українознавства на тему: «Декоративно-ужиткове мистецтво – найбагатша скарбниця України» для гімназистів 4(8)-Б,В класів.

02/03/2017

До гімназистів 1(5)-х класів на урок «Основи здоров'я» завітали   студенти Львівського медуніверситету, майбутні стоматологи.

27/02/2017

Під час конкурсу «Природа і фантазія» гімназисти з любов’ю  та кмітливістю  виготовили   з природного матеріалу: бісеру, паперу, тканини, ниток, ягід рослин  експонати. Переможці відзначені Грамотами та цінними подарунками.

24/02/2017

Міжнародний день рідної мови гімназисти, освітяни та батьки гімназистів  ЛУГГ ім. Олени Степанів відзначили Урочистою академією. Гімназисти 3(7)-Б класу разом з виховником Надією Гайдучок підготували літературно-музичне свято «Мова – душа народу». Директор гімназії Лариса Василишин вручила нагороди гімназистам та учителям за перемоги у науково-практичних конференціях.

22/02/2017

У Львівському обласному Будинку учителя на Вечорі Пам'яті Героїв Небесної Сотні та В оїнів АТО за участю Спілки письменників України та провідних акторів Львівських театрів були присутні педагог-організатор Юлія Козлюк та учитель української мови та літератури Орися Кунець.

Архів