Наш герб

 

 Фотогалерея

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Програма

”Обдарованість”

Підтримка обдарованих дітей  і молоді - це найкращі інвестиції у майбутнє держави,тому одним із пріоритетних напрямків розвитку гімназії є турбота про обдаровану та талановиту  молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток.

Обдаровані діти – надія і майбутнє держави.

Програма є нормативним документом,який визначає стратегію та організаційну основу розвитку гімназії.

Програма у процесі реалізації може бути скоригована завдяки новим ідеям.

Виконавці програми:педагогічний,учнівський, батьківський колективи гімназії, творчі та наукові спілки, загальноосвітні школи, ВУЗи, науково-дослідні інститути та інші організації на умовах співпраці.

                                                                           

Наукове гімназійне товариство

Наукове гімназійне товариство (НГТ), як складова частина і органічне продовження освітнього процесу, ставить за мету розвиток природних творчихобдарувань гімназистів та формування у них навичок науково-пошукової роботи

 

            Діяльність координаційної ради МАН гімназії

Мета МАН гімназії: заохочення учнівської молоді для виконання науково-дослідницьких робіт, організація науково-практичних конференцій для захисту учнівських проектів.

Події

08/11/2017

В с. Медуха Галицького району Івано-Франківської обл. відбулись урочистості з нагоди 130-ї річниці  від дня народження Державного секретаря уряду ЗУНР, полковника УГА, першого міністра Збройних сил ЗУНР Дмитра Вітовського.

02/03/2017

В Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України вчителі Ірина Нисевич , Катерина Колич провели урок з українознавства на тему: «Декоративно-ужиткове мистецтво – найбагатша скарбниця України» для гімназистів 4(8)-Б,В класів.

02/03/2017

До гімназистів 1(5)-х класів на урок «Основи здоров'я» завітали   студенти Львівського медуніверситету, майбутні стоматологи.

27/02/2017

Під час конкурсу «Природа і фантазія» гімназисти з любов’ю  та кмітливістю  виготовили   з природного матеріалу: бісеру, паперу, тканини, ниток, ягід рослин  експонати. Переможці відзначені Грамотами та цінними подарунками.

24/02/2017

Міжнародний день рідної мови гімназисти, освітяни та батьки гімназистів  ЛУГГ ім. Олени Степанів відзначили Урочистою академією. Гімназисти 3(7)-Б класу разом з виховником Надією Гайдучок підготували літературно-музичне свято «Мова – душа народу». Директор гімназії Лариса Василишин вручила нагороди гімназистам та учителям за перемоги у науково-практичних конференціях.

22/02/2017

У Львівському обласному Будинку учителя на Вечорі Пам'яті Героїв Небесної Сотні та В оїнів АТО за участю Спілки письменників України та провідних акторів Львівських театрів були присутні педагог-організатор Юлія Козлюк та учитель української мови та літератури Орися Кунець.

Архів