Наш герб

 

 Фотогалерея

Про сайт

Сайт створено Стецько Ю.Б. www.lugh.com.ua

Директор

Василишин Лариса Миколаївна,

освіта – вища.

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка та Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України з відзнакою, де здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Трудова діяльність:

- з 1985-1999 р.- працювала вчителем.

- з 1999-2000 р.- працювала головним методис-том з питань української мови та літератури у Інформаційно-методичному центрі м. Львова.

- з 2000-2013 р. працювала на посаді головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Громадський інспектор з охорони праці

Келемен Юрій Іванович

освіта-вища

У 1984 р. Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З.Мануїльського. одержав спеціальність - вчитель музики.

Трудова діяльність:

З 2000-2013 працював у відділі освіти Залізничної райадміністрації Львівської міської ради.

З 2012-2013р працював завідувачем сектору національного виховання та охорони дитинства в управлінні освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Вчитель-методист, нагороджено відзнакою Відмінник освіти. За період роботи присвоєно вищу категорію

З 2013р. працює в ЛУГГ вчителем музики.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

з іноземних мов

Строгуш Галина Романівна,

освіта – вища

Закінчила у 1996 р. Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка за спеціальністю ”Вчитель англійської мови та літератури, німецької мови та літератури”

Трудова діяльність:

з 1999 р. працює у даному колективі,

на посаді заступника директора гімназії з 2011 р., старший вчитель, спеціаліст вищої категорії

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Харатон Галина Михайлівна

освіта - вища

Закінчила у 1990р. Львівський національний університет ім. І. Франка, механіко-математичний факультет, за спеціальністю ”Вчитель математики”

Трудова діяльність:

- з 2002 р. працює у даному закладі, спеціаліст вищої категорії

- з 2013р. працює на посаді заступника директора гімназії.

Заступник директора з науково-методичної роботи

Дзюбинська Лариса Миколаївна,

освіта - вища

Закінчила у 1990 р. Івано-Франківський педагогічний інститут, факультет ”Педагогіка і методика”, у 1999 р. одержала другу вищу освіту за спеціальністю ”Вчитель християнської етики” / КПІ Львівської Богословської академії/,

Трудова діяльність:

- з 1993 р. працює у даному колективі на посаді заступника директора гімназії, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою міського голови.

Педагог-організатор

Козлюк Юлія Іванівна,

освіта - вища

Закінчила у 1988 році Львівський державний університет ім. І.Франка філологічний факультет.

Трудова діяльність:

з 1989 року працює у даному колективі, на посаді заступника директора гімназії з 2004 року, спеціаліст першої категорії, нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки України

Завгосп

Дейнека Степан Васильович,

освіта – середня спеціальна

У 2000р. закінчив Львівський технікум залізничного транспорту.

Трудова діяльність:

У даному закладі працює з 2007 року

Куратор сайту

Стецько Юрій Богданович

освіта – повна вища

Закінчив у 2002р. Українську академію друкарства з відзнакою, спеціальність - інженер-механік ”Технологія машинобудування”, спеціаліст.

Закінчив у 2003р магістратуру в УАД, магістр

Закінчив у 2006р. аспірантуру в УАД

Трудова діяльність:

На даний час працює в Українській академії друкарства на кафедрі ”Технології матеріалів та поліграфічного машинобудування” асистент кафедри

У даному закладі працює з 2004р по даний час на посаді лаборанта за сумісництвом

 

Події

26/09/2016

Під час проведення 23 Форуму видавців у Львівській українській гуманітарній гімназії ім. Олени Степанів відбулась зустріч з директором Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України, д.і.н., українським військовим істориком та громадським діячем Богданом Галайком та заступником директора ННДІУ МОН України, д.і.н., українським істориком, громадським діячем,народним депутатом першого скликання Арсеном Зінченком.

18/09/2016

У рамках Форуму  видавців педагоги та гімназисти 4(8)- класів взяли участь у зустрічі з українським поетом, перекладачем, літературним критиком, громадським та політичним діячем Дмитром Павличком та українським письменником, сценаристом, публіцистом, політиком, професором, Лауреатом літературної премії Юрієм Щербаком.

14/09/2016

Відбулася зустріч гімназистів  з працівником Управління патрульної служби Наталією Терлецькою.

10/09/2016

Практичний психолог Анна Яремчук  взяла участь у семінарі навчального курсу «Фінансова грамотність», який відбувся  в інституті Банківської справи.

09/09/2016

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в гімназистів фізичного і морального здоров’я у нашій гімназії відбулося традиційне спортивне свято «Ми роду козацького діти».

01/09/2016

Щорічно на базі нашої гімназії проходять практику студенти ІVкурсу історичного факультету університету ім.Івана Франка.

 

01/09/2016

 Педагоги  гімназії відвідали Духовні святині рідного краю: Свято - Успенську Унівську Лавру, один із найдавніших монастирських комплексів України та Храм св. Миколая у Глинянах.

01/09/2016

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято!

30/08/2016

Відбулось засідання Ради гімназії. Члени  Ради розглянули питання забезпечення сприятливих умов ефективної роботи навчального закладу.

Директор гімназії Лариса Василишин ознайомила учасників Ради з обсягом ремонтних робіт, які було виконано влітку.

30/08/2016

Відбулось засідання педагогічної ради.

20/06/2016

З метою ознайомлення гімназистів з культурою, життям та побутом населення Італії, Каталонії та Іспанії, у рамках проекту «Міжмовна школа. Освіта через мистецтво» з 20.06.- 29.07.2016р. учителі, гімназисти та батьки ЛУГГ ім.Олени Степанів здійснили поїздку за маршрутом: «Львів - Мілан – Лорет де Мар – Тосса де Мар -  Барселона – Гарделенд - Львів»

23/05/2016

Свято Героїв - це свято величі духу українських вояків – борців за волю України. У цей день освітяни та школярі взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Р.Шухевичу, С.Бандері, Є.Коновальцю, О. Степанів.

25-27/04/2016

Гімназисти, батьки та учителі взяли участь в Акції «Великодня писанка дітям Сходу». Розписували писанки, малювали крашанки та передали у дарунок до світлого свята Воскресіння Господнього  дітям із зони бойових дій Сходу України.

Архів