Наш герб

 

 Фотогалерея

Про сайт

Сайт створено Стецько Ю.Б.
www.lugh.com.ua

Директор

Василишин Лариса Миколаївна,

освіта – вища.

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка та Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України з відзнакою, де здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Трудова діяльність:

- з 1985-1999 р.- працювала вчителем.

- з 1999-2000 р.- працювала головним методис-том з питань української мови та літератури у Інформаційно-методичному центрі м. Львова.

- з 2000-2013 р. працювала на посаді головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Громадський інспектор з охорони праці

Келемен Юрій Іванович

освіта-вища

У 1984 р. Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З.Мануїльського. одержав спеціальність - вчитель музики.

Трудова діяльність:

З 2000-2013 працював у відділі освіти Залізничної райадміністрації Львівської міської ради.

З 2012-2013р працював завідувачем сектору національного виховання та охорони дитинства в управлінні освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Вчитель-методист, нагороджено відзнакою Відмінник освіти. За період роботи присвоєно вищу категорію

З 2013р. працює в ЛУГГ вчителем музики.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

з іноземних мов

Строгуш Галина Романівна,

освіта – вища

Закінчила у 1996 р. Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка за спеціальністю ”Вчитель англійської мови та літератури, німецької мови та літератури”

Трудова діяльність:

з 1999 р. працює у даному колективі,

на посаді заступника директора гімназії з 2011 р., старший вчитель, спеціаліст вищої категорії

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Харатон Галина Михайлівна

освіта - вища

Закінчила у 1990р. Львівський національний університет ім. І. Франка, механіко-математичний факультет, за спеціальністю ”Вчитель математики”

Трудова діяльність:

- з 2002 р. працює у даному закладі, спеціаліст вищої категорії

- з 2013р. працює на посаді заступника директора гімназії.

Заступник директора з науково-методичної роботи

Дзюбинська Лариса Миколаївна,

освіта - вища

Закінчила у 1990 р. Івано-Франківський педагогічний інститут, факультет ”Педагогіка і методика”, у 1999 р. одержала другу вищу освіту за спеціальністю ”Вчитель християнської етики” / КПІ Львівської Богословської академії/,

Трудова діяльність:

- з 1993 р. працює у даному колективі на посаді заступника директора гімназії, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою міського голови.

Педагог-організатор

Козлюк Юлія Іванівна,

освіта - вища

Закінчила у 1988 році Львівський державний університет ім. І.Франка філологічний факультет.

Трудова діяльність:

з 1989 року працює у даному колективі, на посаді заступника директора гімназії з 2004 року, спеціаліст першої категорії, нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки України

Завгосп

Дейнека Степан Васильович,

освіта – середня спеціальна

У 2000р. закінчив Львівський технікум залізничного транспорту.

Трудова діяльність:

У даному закладі працює з 2007 року

Куратор сайту

Стецько Юрій Богданович

освіта – повна вища

Закінчив у 2002р. Українську академію друкарства з відзнакою, спеціальність - інженер-механік ”Технологія машинобудування”, спеціаліст.

Закінчив у 2003р магістратуру в УАД, магістр

Закінчив у 2006р. аспірантуру в УАД

Трудова діяльність:

На даний час працює в Українській академії друкарства на кафедрі ”Технології матеріалів та поліграфічного машинобудування” асистент кафедри

У даному закладі працював з 2004-2014р на посаді лаборанта за сумісництвом

Секретар

Гумен Марія Мар’янівна

освіта-вища

Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Викладач географії»,

Трудова діяльність:

з 2013 року працює у даному колективі на посаді секретаря-референта.

 

Події

05/12/2014

У приміщенні Інституту проблем міцності НАН України у рамках Всеукраїнського конкурсу «Школа ХХІ століття» відбулося урочисте нагородження найкращих навчальних закладів України. У конкурсі взяли участь понад 300 шкіл України і лише 10 навчальних закладів здобули перемогу у різних номінаціях. У номінації «Школа майбутнього» здобула перемогу Львівська українська гуманітарна гімназія ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови.

27/11/2014

Гімназисти та педагоги взяли участь у конференції «Не хочемо чужої культури, хочемо жити своєю!» присвяченій 150-річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького, яку організувала СПІЛКА ПИСЬМЕННИКІВ.

26/11/2014

Л. Василишин, Г. Строгуш, Л. Дзюбинська  взяли участь у науково-практичній конференції «Вклад Андрея Шептицького в розвиток духовної спадщини українського народу», яку організували Львівський обласний інститут педагогічної освіти та Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

.

21/11/2014

Гімназисти відвідали Львівський обласний академічний ляльковий театр. Усі гімназисти були захоплені професійною театральною постановкою «Садок вишневий коло хати».

18/11/2014

Відбулось засідання Ради Гімназії.

13/11/2014

Педагоги та гімназисти з метою об’єднання та підтримки сили духу воїнів-захисників взяли участь у загальноміській учнівській акції «Сила слова, серця і свідомості».

05-14/11/2014

З метою утвердження державного статусу української мови, виховання в гімназистів пошани до культури слова, поваги до українських звичаїв і традицій в гімназії До Дня української писемності відбулись заходи: 

05.11.2014р. - засідання творчого клубу обдарованої молоді «Літературна кав’ярня»:  

14.11.2014р. - Урочиста Академія «О рідне слово, що без тебе я…».

 

04/11/2014

ЛУГГ ім. Олени Степанів спільно з Львівським Крайовим Товариством «Рідна школа» організували і провели круглий стіл на тему: «Духовне виховання учнівської молоді у творчій спадщині Митрополита Андрея Шептицького та виклики шкільного сьогодення».

31/10/2014

Ми вивчаємо культуру та традиції англомовних країн.

30/10/2014

Гімназійний загін ЮНИХ ІНСПЕКТОРІВ РУХУ  виступили з  начальною програмою в управлінні ДАІ «Увага! Діти на дорозі».

 

30/10/2014

Педагогічні працівники разом з гімназистами у Національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницькою ознайомилися з творчою спадщиною Франца Легара, а саме оперету на 3 дії «Весела вдова», яка була вперше представлена в 1905р. у Відні, і якою захоплюється уся европейська спільнота.

 

24/10/2014

З нагоди 150 річчя від Дня Народження та 70-річчя відходу у вічність духовного Пастиря українського народу Митрополита Андрея Шептицького  відбулася Урочиста Академія «Лицар української духовності. Провідник Божої волі». До спільної молитви за прославу Слуги Божого – Андрея Шептицького були запрошені:

Богдан Максимович, Віра Глиняна.

 

 

21/10/2014

Ввідбулось засідання природничо – математичної кафедри на тему: «Передумови успішної діяльності гімназистів на уроках природничо – математичного циклу».

 

16/10/2014

ЛУГГ взяла участь у ІУ Всеукраїнському педагогічному конгресі «Реформування освітньої системи в Україні в контексті європейської інтеграції».

10/10/2014

72 річницю з дня створення Української Повстанської Армії, 7 річницю від дня відкриття та посвяти пам’ятника ідейному провіднику українського народу Степану Бандері у Львові, - гімназисти, педагоги та батьківська громада відзначили «ДЕНЬ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ».

 

09/10/2014

З метою формування в гімназистів розуміння єдності і цілісності України, поглиблення зацікавленості до вивчення англійської мови через культурну спадщину рідного народу гімназисти взяли участь у загальноміському конкурсі з англійської мови «Об’єднана Україна».

08/10/2014

Директор Гімназії Л.Василишин брала участь у проведенні: 23.09.2014р. круглого столу за участю представників усіх вищих навчальних закладів м.Львова;25.09.2014 року конференції Всеукраїнського педагогічного товариства ім. Григорія Ващенка та Львівської обласної державної адміністрації, присвяченої обговоренню перспективних напрямків реформування середньої освіти в контексті підготовки нового закону про середню освіту;08.10.2014 року зустрічі освітянських лідерів м. Львова з Міністром освіти і науки України Сергієм Квітом.

 

03/10/2014

Відбулась Урочиста Академія, присвячена ДНЮ УЧИТЕЛЯ. Освітянську велику родину вітали гімназисти 7(11)-А класу. Линули слова щирої шани та сердечної вдячностi. Директор гімназії Лариса Василишин привітала зі СВЯТОМ усіх працівників  та вручила Грамоти за плідну працю та професіоналізм.

 

26/09/2014

Реалізуючи програму «Музейна педагогіка» директор Гімназії Л.Василишин, заст. директора Г.Строгуш, учитель історії, керівник науково-пошукового центру ім. О.Степанів З.Митрик та гімназисти 7(11) класів були учасниками Уроку Пам’яті у національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

 


Архів