Наш герб

 

 Фотогалерея

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Директор

Василишин Лариса Миколаївна,

освіта – вища.

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка та Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України з відзнакою, де здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Трудова діяльність:

- з 1985-1999 р.- працювала вчителем.

- з 1999-2000 р.- працювала головним методис-том з питань української мови та літератури у Інформаційно-методичному центрі м. Львова.

- з 2000-2013 р. працювала на посаді головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

з іноземних мов

Строгуш Галина Романівна,

освіта – вища

Закінчила у 1996 р. Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка за спеціальністю ”Вчитель англійської мови та літератури, німецької мови та літератури”

Трудова діяльність:

з 1999 р. працює у даному колективі,

на посаді заступника директора гімназії з 2011 р., старший вчитель, спеціаліст вищої категорії

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Харатон Галина Михайлівна

освіта - вища

Закінчила у 1990р. Львівський національний університет ім. І. Франка, механіко-математичний факультет, за спеціальністю ”Вчитель математики”

Трудова діяльність:

- з 2002 р. працює у даному закладі, спеціаліст вищої категорії

- з 2013р. працює на посаді заступника директора гімназії.

Заступник директора з науково-методичної роботи

Дзюбинська Лариса Миколаївна,

освіта - вища

Закінчила у 1990 р. Івано-Франківський педагогічний інститут, факультет ”Педагогіка і методика”, у 1999 р. одержала другу вищу освіту за спеціальністю ”Вчитель християнської етики” / КПІ Львівської Богословської академії/,

Трудова діяльність:

- з 1993 р. працює у даному колективі на посаді заступника директора гімназії, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою міського голови.

Педагог-організатор

Козлюк Юлія Іванівна,

освіта - вища

Закінчила у 1988 році Львівський державний університет ім. І.Франка філологічний факультет.

Трудова діяльність:

з 1989 року працює у даному колективі, на посаді заступника директора гімназії з 2004 року, спеціаліст першої категорії, нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки України

Завгосп

Дейнека Степан Васильович,

освіта – середня спеціальна

У 2000р. закінчив Львівський технікум залізничного транспорту.

Трудова діяльність:

У даному закладі працює з 2007 року

Події

02/03/2017

В Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України вчителі Ірина Нисевич , Катерина Колич провели урок з українознавства на тему: «Декоративно-ужиткове мистецтво – найбагатша скарбниця України» для гімназистів 4(8)-Б,В класів.

02/03/2017

До гімназистів 1(5)-х класів на урок «Основи здоров'я» завітали   студенти Львівського медуніверситету, майбутні стоматологи.

27/02/2017

Під час конкурсу «Природа і фантазія» гімназисти з любов’ю  та кмітливістю  виготовили   з природного матеріалу: бісеру, паперу, тканини, ниток, ягід рослин  експонати. Переможці відзначені Грамотами та цінними подарунками.

24/02/2017

Міжнародний день рідної мови гімназисти, освітяни та батьки гімназистів  ЛУГГ ім. Олени Степанів відзначили Урочистою академією. Гімназисти 3(7)-Б класу разом з виховником Надією Гайдучок підготували літературно-музичне свято «Мова – душа народу». Директор гімназії Лариса Василишин вручила нагороди гімназистам та учителям за перемоги у науково-практичних конференціях.

22/02/2017

У Львівському обласному Будинку учителя на Вечорі Пам'яті Героїв Небесної Сотні та В оїнів АТО за участю Спілки письменників України та провідних акторів Львівських театрів були присутні педагог-організатор Юлія Козлюк та учитель української мови та літератури Орися Кунець.

22/02/2017

В рамках експериментального проекту « Шкільний офіцер поліції» гімназисти Кушнір Дарія, Згурська Яна, Антонів Марта, Сабадиш Юрій, беручи участь у проекті «Помічник Поліцейського»,  відвідали майстер – клас з  виготовлення світловідбиваючих елементів.

21/02/2017

Гімназисти, члени Гімназійного наукового товариства  О.Куч, О.Підгородецький, О.Гуцул, І.Ванівська  перемогли у міській науковій конференції «Пророк у своїй Вітчизні», захистивши  свої науково-пошукові дослідження життя та діяльності І.Франка.

18/02/2017

Гімназисти 6(10) класів та учителі предмета «Захист Вітчизни» Роман Меленчук та Вадим Григорєв  відвідали  День відкритих дверей Національної академії Сухопутних військ  ім. Гетьмана Петра Сагайдачного.  Юнаки ознайомились із зразками озброєння та військової техніки,  умовами навчання та побуту майбутніх офіцерів.

10/02/2017

Своїми особистими історіями про перше літо війни поділитися курсанти Національної академії сухопутних військ ім. П.Сагайдачного Микола Конопацький та Сергій Страханський з гімназистами 4(8)-А,В класів (виховники Г.Кузьмак, К.Колич).

10/02/2017

Педагогічний колектив ЛУГГ ім. Олени Степанів спільно з учасниками Міжнародного освітянського партнер-клубу такурсантами Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного провели Українські студії педагогічних досліджень «Філософія українознавства в освітньому просторі нової української школи.

09/02/2017

На базі ЛУГГ ім. Олени Степанів розпочали педагогічну практику освітньо-кваліфікаційного  рівня  Магістр студенти історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

08/02/2017

Гімназисти та педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів  долучилися до Міжнародної волонтерської молодіжної організації AIESEC. Стажери з Туреччини, Єгипту, Індонезії проводять уроки та позаурочні заходи. Гімназистів цікавить соціо-культурний аспект та живе спілкування з метою практики мови.

06/02/2017

До ювілею видатного українського Мойсея - Івана Франка гімназисти та педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів взяли участь у міському проекті «Фотографія,що оживає», представивши світлину «Іван Франко серед членів комітету Другого Всеукраїнського з’їзду студентів у Львові».

 

02/02/2017

На базі ЛУГГ ім. Олени Степанів під час V Форуму з інноваційних освітянських технологій - 2017 директори-учасники Асоціації ВІДРОДЖЕНІ ГІМНАЗІЇ УКРАЇНИ у складі європейської Асоціації ESHA та світової Асоціації  ІСР взяли участь у науково - практичній конференції «Освітні с тандарти   і програми  нової  української   школи».

27/01/2017

Доброю традицією в гімназії стало вшанування пам’яті Героїв Крут та відзначення Дня Соборності України.

26/01/2017

У Львівській обласній бібліотеці для дітей  25-річчя святкувала газета  «Галицьке юнацтво». 

 

20/01/2017

Цікаву Урочисту Академію «День національних звичаїв та обрядів. Різдвяні традиції і звичаї моєї родини» підготували  гімназисти 1(5)-А класу (виховник Марія Критович), створивши святковий настрій для усіх учасників  навчально-виховного процесу.

28/12/2016

За ПЕРЕМОГУ  в  міському конкурсі  «Помічник поліцейського»  керівники Управління патрульної поліціїнагородили Сертифікатами гімназистів Марту Антонів, Яну  Згурську  та Юрія Сабадиша.

19/12/2016

І поки наше серце чуйне, докладайте все ваше старання, усі ваші турботи для того, щоб тільки святе, чисте і добре входило у вашу душу.
Гімназисти 1(5)-Б класу разом з виховником Оленою Мурашовою запросили у чарівний світ казки  «День спасителя Миколая Чудотворця. Ой, хто, хто Миколая любить». Святий Миколай подає нам життєвий урок: бути щирими, лагідними, милосердними. Завітавши до Гімназії, Чудотворець  Миколай подарував усім чемним дітям солодощі.

16/12/2016

До дня народження Олени Степанів, першої жінки офіцера у світі, у Будинку камерної та органної музики відбулась Урочиста Академія.

Гімназисти 4(8)-В класу  (виховник Катерина Колич) представили до уваги гімназистів, батьків, педагогів та почесних гостей дослідження на тему: «Олена Степанів – славна донька України, гідний приклад для наслідування». На святі урочисто посвятили у гімназисти учнів 1(5) класів. Юні гімназисти присягнули на вірність Гімназійному братству, народу, Україні.

13/12/2016

Під час засідання  Школи професійної майстерності заступників директорів з НВР закладів освіти міста Львова на тему: «Управлінський аспект організації роботи з обдарованими учнями» заступники директора ЛУГГ ім.Олени Степанів  Лариса Дзюбинська, Галина Харатон представили досвід роботи педагогічного колективу з обдарованими дітьми.

09/12/2016

Директор Гімназії Л.Василишин, заст. Л.Дзюбинська, Г. Харатон, Г. Строгуш у Київському Національному  еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді взяли участь у проведенні  Міжнародного освітянсько-наукового форуму «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку».

 

08/12/2016

У рамках Всеукраїнського тижня права гімназисти 5(9)-Б класу взяли участь у зустрічі з професором кафедри кримінального права і кримінології  Володимиром Бурдіним, деканом юридичного факультету Львівського національного  університету ім. Івана Франка.

07/12/2016

Команда гімназистів 2(6) – х класів  ЛУГГ ім. Олени Степанів  під керівництвом учителів Надії Вітошинської та Олега Василишина у районному етапі Всеукраїнського конкурсу “Олімпійське лелеченя” здобула ПЕРЕМОГУ. 

07/12/2016

Команда Юних інспекторів руху ЛУГГ ім. Олени Степанів під керівництвом виховника Елли Сокотнюк  виступили з інформаційно-просвітницькою програмою «Увага! Діти на дорозі» перед учнями НВК «Арніка». Гімназисти в ігровій формі  розповіли дітям Правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці.

Архів