Наш герб

 

 Фотогалерея

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Директор

Василишин Лариса Миколаївна,

освіта – вища.

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка та Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України з відзнакою, де здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Трудова діяльність:

- з 1985-1999 р.- працювала вчителем.

- з 1999-2000 р.- працювала головним методис-том з питань української мови та літератури у Інформаційно-методичному центрі м. Львова.

- з 2000-2013 р. працювала на посаді головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

з іноземних мов

Строгуш Галина Романівна,

освіта – вища

Закінчила у 1996 р. Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка за спеціальністю ”Вчитель англійської мови та літератури, німецької мови та літератури”

Трудова діяльність:

з 1999 р. працює у даному колективі,

на посаді заступника директора гімназії з 2011 р., старший вчитель, спеціаліст вищої категорії

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Харатон Галина Михайлівна

освіта - вища

Закінчила у 1990р. Львівський національний університет ім. І. Франка, механіко-математичний факультет, за спеціальністю ”Вчитель математики”

Трудова діяльність:

- з 2002 р. працює у даному закладі, спеціаліст вищої категорії

- з 2013р. працює на посаді заступника директора гімназії.

Заступник директора з науково-методичної роботи

Дзюбинська Лариса Миколаївна,

освіта - вища

Закінчила у 1990 р. Івано-Франківський педагогічний інститут, факультет ”Педагогіка і методика”, у 1999 р. одержала другу вищу освіту за спеціальністю ”Вчитель християнської етики” / КПІ Львівської Богословської академії/,

Трудова діяльність:

- з 1993 р. працює у даному колективі на посаді заступника директора гімназії, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою міського голови.

Педагог-організатор

Козлюк Юлія Іванівна,

освіта - вища

Закінчила у 1988 році Львівський державний університет ім. І.Франка філологічний факультет.

Трудова діяльність:

з 1989 року працює у даному колективі, на посаді заступника директора гімназії з 2004 року, спеціаліст першої категорії, нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки України

Завгосп

Дейнека Степан Васильович,

освіта – середня спеціальна

У 2000р. закінчив Львівський технікум залізничного транспорту.

Трудова діяльність:

У даному закладі працює з 2007 року

Події

19/12/2016

І поки наше серце чуйне, докладайте все ваше старання, усі ваші турботи для того, щоб тільки святе, чисте і добре входило у вашу душу.
Гімназисти 1(5)-Б класу разом з виховником Оленою Мурашовою запросили у чарівний світ казки  «День спасителя Миколая Чудотворця. Ой, хто, хто Миколая любить». Святий Миколай подає нам життєвий урок: бути щирими, лагідними, милосердними. Завітавши до Гімназії, Чудотворець  Миколай подарував усім чемним дітям солодощі.

16/12/2016

До дня народження Олени Степанів, першої жінки офіцера у світі, у Будинку камерної та органної музики відбулась Урочиста Академія.

Гімназисти 4(8)-В класу  (виховник Катерина Колич) представили до уваги гімназистів, батьків, педагогів та почесних гостей дослідження на тему: «Олена Степанів – славна донька України, гідний приклад для наслідування». На святі урочисто посвятили у гімназисти учнів 1(5) класів. Юні гімназисти присягнули на вірність Гімназійному братству, народу, Україні.

13/12/2016

Під час засідання  Школи професійної майстерності заступників директорів з НВР закладів освіти міста Львова на тему: «Управлінський аспект організації роботи з обдарованими учнями» заступники директора ЛУГГ ім.Олени Степанів  Лариса Дзюбинська, Галина Харатон представили досвід роботи педагогічного колективу з обдарованими дітьми.

09/12/2016

Директор Гімназії Л.Василишин, заст. Л.Дзюбинська, Г. Харатон, Г. Строгуш у Київському Національному  еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді взяли участь у проведенні  Міжнародного освітянсько-наукового форуму «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку».

 

08/12/2016

У рамках Всеукраїнського тижня права гімназисти 5(9)-Б класу взяли участь у зустрічі з професором кафедри кримінального права і кримінології  Володимиром Бурдіним, деканом юридичного факультету Львівського національного  університету ім. Івана Франка.

07/12/2016

Команда гімназистів 2(6) – х класів  ЛУГГ ім. Олени Степанів  під керівництвом учителів Надії Вітошинської та Олега Василишина у районному етапі Всеукраїнського конкурсу “Олімпійське лелеченя” здобула ПЕРЕМОГУ. 

07/12/2016

Команда Юних інспекторів руху ЛУГГ ім. Олени Степанів під керівництвом виховника Елли Сокотнюк  виступили з інформаційно-просвітницькою програмою «Увага! Діти на дорозі» перед учнями НВК «Арніка». Гімназисти в ігровій формі  розповіли дітям Правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці.

06/12/2016

До Дня Збройних Сил України гімназисти та педагоги  ЛУГГ ім. Олени Ст епанів взяли участь у Марші Захисників України.

 

06/12/2016

До ЛУГГ ім. Олени Степанів на засідання клубу «Літературна кав’ярня» завітав Остап Дроздов, відомий український журналіст, публіцист, політичний оглядач, ведучий авторського хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK. На зустрічі письменник презентував учасникам Клубу дебютний роман-вибух під лаконічною назвою «№1».

05-11/12/2016

З метою популяризації програмування гімназисти 1(5)-7(11) кл. під керівництвом учителів інформатики О. Лозинської, Василя Біліби, Богдани Лар взяли участь у проведенні Міжнародної Години Коду.

01/12/2016

З нагоди Ювілейного року Івана Франка педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів взяли  участь  у презентації  монографії доктора філології  Ярослави Мельник. Довідались цікаву інформацію про те, що студентка Львівського університету Олена Степанів була учасником Другого Всеукраїнського з’їзду студентів у Львові.

25/11/2016

Педагоги та гімназисти ЛУГГ ім. О.Степанів  на Янівському цвинтарі взяли участь в Урочистому відкритті пам’ятника героям ОУН, які загинули, захищаючи Україну. У листопаді 1942 року їх розстріляли окупанти на Кортумовій горі.Серед загиблих був і вчений, політичний та громадський діяч, міністр лісів в уряді Ярослава Стецька – Андрій П’ясецький.

17/11/2016

Гімназисти 4(8)-В, 6(10)-А,7(11)- А класів  та педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів провели відеоконференцію зі школярами та учителями Індії, Індонезії, Олександрії. Обговорили питання важливості здобуття знань для побудови успішного життя людини, суспільства, держави.

11/11/2016

Гімназисти 6(10)-А класу разом з виховником Е.Сокотнюк, учителем хімії А. Владіміровою відвідали у приміщенні Львівського Палацу мистецтв ІV Міжнародну виставку «Осінній салон «Вища освіта – 2016».

 

28/10/2016

До 160-річчя І. Франка гімназисти 7(11)-А класу разом з виховником Д. Гришканич на Урочистій Академії «Нам пора для України жить» захистили науково-дослідницькі та пошукові роботи з вивчення творчої спадщини Великого Каменяра. Директор гімназії Л. Василишин представила Збірку поезій гімназистів «Український Мойсей» та вручила переможцям літературного конкурсу, присвяченого ювілею І. Франка, нагороди.

26/10/2016

Команда гімназистів 6(10)-А класу під керівництвом учителя «Захисту Вітчизни» Р. Меленчука та соціального педагога З. Лазаренко взяли участь у вишкільних навчаннях «Юний захисник» на території парку імені Івана Павла II.

26/10/2016

«Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою.» М.Грушевський. У Державному меморіальному музеї М. Грушевського бібліотекар К. Попович, практичний психолог А. Яремчук та гімназисти взяли участь у науково-практичній конференції, присвяченій 150-річчю з дня народження М. Грушевського – видатного українського історика, громадського та політичного діяча, першого Президента України.

25/10/2016

Освітяни ЛУУГ ім. О. Степанів під час вебінару - «круглого столу» на тему:«Українознавство як навчально-виховна дисципліна та основа формування світогляду української молоді», у якому участь взяли педагоги та науковці з усіх регіонів України, представили результати роботи експерименту «Українознавство як основа дидактики».

24/10/2016

Директор гімназії Л.Василишин, заступники директора Г. Строгуш, Л. Дзюбинська взяли участь у нараді-зустрічі із заступником Міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм, Головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, начальником департаменту освіти і науки ЛОДА Любомирою Мандзій щодо реформування освіти України.

18/10/2016

Відвідуючи Школу професійної майстерності  заступників директора з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Львова, заступники директора  Г. Харатон, Л. Дзюбинська, взяли участь у Творчій майстерні на тему: « АКМЕ-технології модернізації змісту та структури методичної роботи в ЗНЗ».

14/10/2016

Гімназисти, педагоги та батьки гімназистів, вшановуючи Героїв України, взяли участь у Віче та поклали квіти до пам’ятника ПРОВІДНИКУ НАЦІЇ – Степану Бандері.

13/10/2016

Гімназисти 6(10) –Б класу разом з виховником Н.Стахняк та батьками гімназистів вшанували Героїв України, провівши Урочисту Академію «День Захисника України. День українського козацтва. Директор гімназії Л.Василишин відзначила Грамотами ЛУГГ ім. Олени Степанів «За відданість і вірність Україні, відвагу і мужність, лицарську честь і гідність» батьків гімназистів, що є учасниками АТО.

12/10/2016

До Дня Захисника України гімназисти під керівництвом педагогів Олени Височиної, Галини Кривенко та Орини Кунець  провели  Акцію «Привітай захисника України»: власноруч підготували вітальні листівки та передали воїнам, що обороняють рідну землю від московських загарбників.

11/10/2016

До Всесвітнього Дня туризму команда гімназистів у складі: Богдана Страмика (2(6)-Г клас), Андрія Сухарєва (6(10)-Б клас), Юлії Королевич (7(11)-А клас), Наталії Гнатів (7(11)-А клас) під керівництвом учителя фізичної культури Артема Кулака взяли участь у туристсько-краєзнавчому зльоті «Моя земля – земля моїх батьків», який проходив  у Стрийському парку.

07/10/2016

День 07.10.2016р. для гімназистів 5(9)-Б класу був особливий.  На «Уроці Мужності»  зустрілися з курсантом Національної Академії сухопутних військ ім.П.Сагайдачного, молодшим сержантом Павлом Прутом, який у складі 80 окремої аеромобільної бригади обороняв Луганський аеропорт, звільняв Слав'янськ, Красний Лиман.

06/10/2016

Директор гімназії Л. Василишин, заступники директора Л. Дзюбинська. Г. Строгуш, Г. Харатон, учителі О. Сітарська, О. Староста, К. Воробель, Р. Меленчук, А. Владімірова, Б. Козак, І. Нисевич, Т. Мацюняк, І. Тенета, О. Лозинська та бібліотекар К. Попович взяли участь у Презентації 10-ти томного видання творів Дмитра Донцова.

03/10/2016

Директор гімназії Л.Василишин, заступники директора Л. Дзюбинська та Г. Строгуш на запрошення Президента Міжнародного освітянського «Партнер»-клубу взяли участь в Урочистій Академії з нагоди святкування першого державного ювілею – 25 річчя Українського гуманітарного ліцею Київського націанального університету ім. Тараса Шевченка в Національному академічному театрі ім. івана Франка (м.Київ).

30/09/2016

День учителя - Всенародне свято. Це свято гімназистів, батьків, дідусів і бабусь, усіх людей, адже всі МИ навчалися у  школі.

 

28/09/2016

Книга і читання – важливий елемент у вихованні духовних цінностей особистості. Саме під таким гаслом відбулось святкування Всеукраїнського дня бібліотеки у гімназії.

28/09/2016

Традиційно у першу неділю жовтня в Україні святкують День працівника освіти. З цієї нагоди, напередодні свята, у Архикатедральному соборі Святого Юра відбувся урочистий молебень за освітян та школярів. Педагоги гімназії взяли участь у спільній молитві за процвітання нової української школи.

26/09/2016

Гімназисти 1(5)-2(6) класів та педагоги взяли участь у творчій зустрічі з відомим письменником, літературознавцем Володимиром  Осипчуком-Скороводою. Митець представив свій новий твір «Родень», у якому подає цікаве і оригінальне бачення України, її звичаїв та традицій.

26/09/2016

 

Під час проведення 23 Форуму видавців у Львівській українській гуманітарній гімназії ім. Олени Степанів відбулась зустріч з директором Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України, д.і.н., українським військовим істориком та громадським діячем Богданом Галайком та заступником директора ННДІУ МОН України, д.і.н., українським істориком, громадським діячем,народним депутатом першого скликання Арсеном Зінченком.

23/09/2016

Моя Україна! Люблю її! Крапка! Гімназисти 6(10) – А класу разом з виховником Еллою Сокотнюк провели Урочисту Академію «День миру. День дипломатичної служби. Європейський день мов. Ми будемо у мирі в світі жити!». Лунали пісні і вірші українською, англійською, німецькою, польською та іспанською мовами. Ми пишаємося своєю країною-Україною, котра з давніх- давен є центром Європи.

Архів