Наш герб

 

 Фотогалерея

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Директор

Василишин Лариса Миколаївна,

освіта – вища.

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка та Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України з відзнакою, де здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Трудова діяльність:

- з 1985-1999 р.- працювала вчителем.

- з 1999-2000 р.- працювала головним методис-том з питань української мови та літератури у Інформаційно-методичному центрі м. Львова.

- з 2000-2013 р. працювала на посаді головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Громадський інспектор з охорони праці

Келемен Юрій Іванович

освіта-вища

У 1984 р. Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З.Мануїльського. одержав спеціальність - вчитель музики.

Трудова діяльність:

З 2000-2013 працював у відділі освіти Залізничної райадміністрації Львівської міської ради.

З 2012-2013р працював завідувачем сектору національного виховання та охорони дитинства в управлінні освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Вчитель-методист, нагороджено відзнакою Відмінник освіти. За період роботи присвоєно вищу категорію

З 2013р. працює в ЛУГГ вчителем музики.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

з іноземних мов

Строгуш Галина Романівна,

освіта – вища

Закінчила у 1996 р. Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка за спеціальністю ”Вчитель англійської мови та літератури, німецької мови та літератури”

Трудова діяльність:

з 1999 р. працює у даному колективі,

на посаді заступника директора гімназії з 2011 р., старший вчитель, спеціаліст вищої категорії

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Харатон Галина Михайлівна

освіта - вища

Закінчила у 1990р. Львівський національний університет ім. І. Франка, механіко-математичний факультет, за спеціальністю ”Вчитель математики”

Трудова діяльність:

- з 2002 р. працює у даному закладі, спеціаліст вищої категорії

- з 2013р. працює на посаді заступника директора гімназії.

Заступник директора з науково-методичної роботи

Дзюбинська Лариса Миколаївна,

освіта - вища

Закінчила у 1990 р. Івано-Франківський педагогічний інститут, факультет ”Педагогіка і методика”, у 1999 р. одержала другу вищу освіту за спеціальністю ”Вчитель християнської етики” / КПІ Львівської Богословської академії/,

Трудова діяльність:

- з 1993 р. працює у даному колективі на посаді заступника директора гімназії, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою міського голови.

Педагог-організатор

Козлюк Юлія Іванівна,

освіта - вища

Закінчила у 1988 році Львівський державний університет ім. І.Франка філологічний факультет.

Трудова діяльність:

з 1989 року працює у даному колективі, на посаді заступника директора гімназії з 2004 року, спеціаліст першої категорії, нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки України

Завгосп

Дейнека Степан Васильович,

освіта – середня спеціальна

У 2000р. закінчив Львівський технікум залізничного транспорту.

Трудова діяльність:

У даному закладі працює з 2007 року

Куратор сайту

Стецько Юрій Богданович

освіта – повна вища

Закінчив у 2002р. Українську академію друкарства з відзнакою, спеціальність - інженер-механік ”Технологія машинобудування”, спеціаліст.

Закінчив у 2003р магістратуру в УАД, магістр

Закінчив у 2006р. аспірантуру в УАД

Трудова діяльність:

На даний час працює в Українській академії друкарства на кафедрі ”Технології матеріалів та поліграфічного машинобудування” асистент кафедри

У даному закладі працює з 2004р по даний час на посаді лаборанта за сумісництвом

Секретар

Гумен Марія Мар’янівна

освіта-вища

Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Викладач географії»,

Трудова діяльність:

з 2013 року працює у даному колективі на посаді секретаря-референта.

 

Події

24/03/2016

Міжнародний проект Face to Faith запропонував ЛУГГ імені О.Степанів спільно з Червоноградською ЗССШ №8 обговорити тему «Цінності, переконання та довіра», використовуючи відео конференцію.

09/02-08/03/2016

На базі ЛУГГ ім. Олени Степанів  пройшли педагогічну практику студенти ЛНУ імені Івана Франка факультету іноземних мов, української мови та літератури, історії.

 

26/02/2016

Г імназисти 6(10)-А класу разом з виховником Д.Гришканич під час Урочистої Академії  до Дня української поезії запросили усіх учасників перегорнути поетичні сторінки історії рідної України.

   

25/02/2016

Викладачі Інституту Суспільних Ініціатив Софія Пересада та Марта Блонська під час тренінгу «Здорова самооцінка» навчили гімназистів аналізувати свої дії та вчинки і формувати життєву самооцінку.

25/02/2016

На базі Гімназії відбувся семінар для учителів математики Залізничного району на тему: «Роль українознавства у вивченні математики та формуванні наукового світогляду».

24/02/2016

Гімназистам  дуже подобаються уроки «домашнього читання» з англійської мови, на яких вони читають автентичні тексти на різну тематику.

 

24/02/2016

Юрист ГМ «ОПОРА» Наталія Радиш ознайомила випускників-гімназистів із особливостями вступної кампанії 2016 року до вищих навчальних закладів України.

23/02/2016

Відбувся семінар-тренінг за участю випускників Української Академії Лідерства Катериною Кошмань та Едемом Галімовим (м. Київ). Гімназисти ознайомились з напрямками та метою роботи Академії.

19/02/2016

До Дня Соборності України та Пам’яті Героїв Крут відбулась Урочиста Академія «Славна історія мого народу». яку підготували гімназисти 1(5)-Г класу разом з виховником Іриною Обух.

16/02/2016

З метою розвитку активних форм роботи з гімназійною молоддю педагоги взяли участь у методичних заходах: педагог-організатор О.Живущак  та учителі української мови і літератури Г.Кривенко, О.Живущак.

12/02/2016

Гімназисти 1(5)-А класу разом із виховником Любов Гуцул у Свято Стрітення Господнього відзначили День гімназійних традицій на Урочистій Академії «День Божої Любові. Світ духовності українця».

24/01/2016

У приміщенні лекційної зали Храму Вознесіння Господнього на святі  "Весела коляда" під керівництвом учителів Ю.Келемена та М.Старости виступили гімназисти:

Божена Бурдьо (5(9)-А клас) продекламувала новорічно-різдвяні поезії та гімназійний «Вертеп» представив традиції та звичаї українського народу.

22/01/2016

Гімназисти 2(6)-Г класу разом із виховником Оксаною Залужною на Урочистій Академії «День національних звичаїв та обрядів.

21/01/2016

Відбулась  науково - практична конференція серед гімназистів 5(9)-х класів з курсу «Країнознавство» на тему: «Чи ви знаєте свою Україну?».

13/01/2016

З 13.01 до 15.01.2016 року на базі гімназії відбулась науково-практична конференція Міжнародного освітянського клубу на тему: «Українознавство як основа дидактики».

 

23/12/2015

Гімназисти 1(5)-2(6) класів стали учасниками уроку-казки про Добро, Людяність, Дружбу під час перегляду  вистави «Легенди Нарнії»  у Палаці ім.Гната Хоткевича.

18/12/2015

Напередодні світлого Свята Святого Миколая Чудотворця у Гімназії відбулась казкова Урочиста Академія «День спасителя Миколая Чудотворця.

17/12/2015

Учитель фізики Г. Кузьмак провела  для гімназистів 3(7)–х класів інтерактивний урок  фізики «Ми у Всесвіті» на базі Львівської астрономічної обсерваторії при ЛНУ ім. Івана Франка.

17/12/2015

Керівник науково-пошукового центру ім. Андрея Шептицького, учитель української мови і літератури К. Воробель та гімназисти 4(8)-7(11) класів взяли участь  у міській науково-дослідницькій конференції «Роль митрополита Андрея Шептицького у національному вихованні, освіті та становленні української державності».

15/12/2015

Відбувся круглий стіл виховників та керівників гуртків на тему: «Позашкільна освіта – крок до вибору майбутньої професії». Учасники обговорити питання дозвілля гімназистів та їх зайнятість у позаурочний час.

10/12/2015

Гімназисти, директор Гімназії Л.Василишин, заст.директора Г.Харатон, Л.Дзюбинська, Г.Строгуш та учителі О.Мурашова, З.Митрик взяли участь у Львівському регіональному інституту державного управління при Президентові України у круглому столі для випускників загальноосвітніх шкіл Львова на тему: "Актуальні проблеми децентралізації влади в Україні та розвитку Львівської територіальної громади".

 

Архів