Наш герб

 

 Фотогалерея

Про сайт

Сайт створено Стецько Ю.Б.
www.lugh.com.ua

Директор

Василишин Лариса Миколаївна,

освіта – вища.

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка та Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України з відзнакою, де здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Трудова діяльність:

- з 1985-1999 р.- працювала вчителем.

- з 1999-2000 р.- працювала головним методис-том з питань української мови та літератури у Інформаційно-методичному центрі м. Львова.

- з 2000-2013 р. працювала на посаді головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Громадський інспектор з охорони праці

Келемен Юрій Іванович

освіта-вища

У 1984 р. Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З.Мануїльського. одержав спеціальність - вчитель музики.

Трудова діяльність:

З 2000-2013 працював у відділі освіти Залізничної райадміністрації Львівської міської ради.

З 2012-2013р працював завідувачем сектору національного виховання та охорони дитинства в управлінні освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Вчитель-методист, нагороджено відзнакою Відмінник освіти. За період роботи присвоєно вищу категорію

З 2013р. працює в ЛУГГ вчителем музики.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

з іноземних мов

Строгуш Галина Романівна,

освіта – вища

Закінчила у 1996 р. Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка за спеціальністю ”Вчитель англійської мови та літератури, німецької мови та літератури”

Трудова діяльність:

з 1999 р. працює у даному колективі,

на посаді заступника директора гімназії з 2011 р., старший вчитель, спеціаліст вищої категорії

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Харатон Галина Михайлівна

освіта - вища

Закінчила у 1990р. Львівський національний університет ім. І. Франка, механіко-математичний факультет, за спеціальністю ”Вчитель математики”

Трудова діяльність:

- з 2002 р. працює у даному закладі, спеціаліст вищої категорії

- з 2013р. працює на посаді заступника директора гімназії.

Заступник директора з науково-методичної роботи

Дзюбинська Лариса Миколаївна,

освіта - вища

Закінчила у 1990 р. Івано-Франківський педагогічний інститут, факультет ”Педагогіка і методика”, у 1999 р. одержала другу вищу освіту за спеціальністю ”Вчитель християнської етики” / КПІ Львівської Богословської академії/,

Трудова діяльність:

- з 1993 р. працює у даному колективі на посаді заступника директора гімназії, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою міського голови.

Педагог-організатор

Козлюк Юлія Іванівна,

освіта - вища

Закінчила у 1988 році Львівський державний університет ім. І.Франка філологічний факультет.

Трудова діяльність:

з 1989 року працює у даному колективі, на посаді заступника директора гімназії з 2004 року, спеціаліст першої категорії, нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки України

Завгосп

Дейнека Степан Васильович,

освіта – середня спеціальна

У 2000р. закінчив Львівський технікум залізничного транспорту.

Трудова діяльність:

У даному закладі працює з 2007 року

Куратор сайту

Стецько Юрій Богданович

освіта – повна вища

Закінчив у 2002р. Українську академію друкарства з відзнакою, спеціальність - інженер-механік ”Технологія машинобудування”, спеціаліст.

Закінчив у 2003р магістратуру в УАД, магістр

Закінчив у 2006р. аспірантуру в УАД

Трудова діяльність:

На даний час працює в Українській академії друкарства на кафедрі ”Технології матеріалів та поліграфічного машинобудування” асистент кафедри

У даному закладі працює з 2004р по даний час на посаді лаборанта за сумісництвом

 

Події

20/06/2016

З метою ознайомлення гімназистів з культурою, життям та побутом населення Італії, Каталонії та Іспанії, у рамках проекту «Міжмовна школа. Освіта через мистецтво» з 20.06.- 29.07.2016р. учителі, гімназисти та батьки ЛУГГ ім.Олени Степанів здійснили поїздку за маршрутом: «Львів - Мілан – Лорет де Мар – Тосса де Мар -  Барселона – Гарделенд - Львів»

23/05/2016

Свято Героїв - це свято величі духу українських вояків – борців за волю України. У цей день освітяни та школярі взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Роману Шухевичу, Степанові Бандері, Євгену Коновальцю, Олені Степанів. Учнівська молодь вшанувала пам'ять героїв урочистим проходженням похідних чот з піснею проспектом Свободи.

25-27/04/2016

Гімназисти, батьки та учителі взяли участь в Акції «Великодня писанка дітям Сходу». Розписували писанки, малювали крашанки та передали у дарунок до світлого свята Воскресіння Господнього  дітям із зони бойових дій Сходу України.

20-21/04/2016

На базі Львівського національного літературно–меморіального музею Івана Франка відбувся семінар-практикум «Нам пора для України жить!» учителі української мови і літератури Д.Гришканич, О.Живущак та гімназисти-переможці творчого літературно-поетичного фестивалю «Шкільна журналістика»: у якому узяли участь і наші гімназисти: І місце у номінації «За найкраще есе» отримали отримала Козій Наталя 6(10)-Б клас, та було відзначено роботи Марти Пахольської 6(10)-А, керівник Д. Гришканич.

19/04/2016

Гімназійне Братство ім. Олени Степанів спільно із соціальним педагогом З.Лазаренко долучились до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця», метою якої є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для лікарень України.

15/04/2016

Відбулась Урочиста Академія до Дня Довкілля, яку провели гімназисти 5(9)-В класу разом із виховником Ольгою Іванович.

14/04/2016

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч із Володимиром Шовкошитним, громадським і державним діячем,  ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС.

01/04/2016

Гімназійне Братство ім. Олени Степанів разом з педагогом-організатором Ольгою Живущак провели кіновечір, запросивши усіх гімназистів до спільного перегляду фільму «Час».

30/03/2016

Команда гімназистів 1(5)-2(6) класів «ВЕСЕЛИКИ» під керівництвом учителя фізичної культури Т.Гуменюка взяли участь у спортивних змаганнях «Олімпійське лелеченя».

 

29/03/2016

Відбулось засідання педагогічної ради. Освітяни здійснили діагностику та об’єктивну оцінку стану навчально-виховного процесу, професійної підготовки учителів, рівня навчання, виховання і розвитку гімназистів.З метою підвищення якості знань дітей педагоги накреслили конкретні шляхи удосконалення освітнього процесу.

27/03/2016

Педагогічний колектив за участю гімназистів 5(9)-Б класу та батьків у співпраці з Інститутом Народознавства НАН України провели у Музеї етнографії та художнього промислу для освітян Розсошенської гімназії Полтавської районної ради Полтавської області Українські студії педагогічних досліджень на тему: «Національна освіта України». Освітяни розглянули питання  реформування сучасної освіти, наголосили на важливості впровадження українознавчого змісту в освітній процес навчальних закладів. Питання формування майбутньої  наукової  еліти представили Вчений секретар ІН НАН України, кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник Володимир Дяків та молодший науковий співробітник відділу етнології сучасності ІН НАН України Галина Виноградська. Директор гімназії Л.Василишин за успішне вивчення УСПД вручила учасникам сертифікати.

26/03/2016

Гімназисти О.Гуцул - 5(9)-А клас, Я.Гутник - 4(8)-А клас та педагоги Л.Гуцул, Г.Кривенко, І.Нисевич представили Гімназію на ІХ Міжнародному конкурсі з українознавства, який проходив у Науково-дослідному інституті українознавста у м.Києві. Учасники взяли участь у захисті науково-дослідницьких робіт, виконанні письмових та тестових завдань. Учителі презентували досвід роботи педагогічного колективу на науково-практичному семінарі  «Патріотичне виховання молоді засобами українознавчого спрямування навчально-виховного процесу».

25/03/2016

«Від розумних дітей - до мудрих людей». Гімназисти 4(8)-В класу, члени Наукового товариства та виховник Олена Григораш до Дня науки провели на Урочистій Академії відкрите засідання «У науці моє майбутнє» директор гімназії Лариса Василишин відзначила переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, науково-практичних конференцій, змагань, турнірів та конкурсів, вручила Грамоти, Дипломи, Подяки та грошові нагороди. Наші гімназисти - майбутня еліта України, велика надія учителів та батьків.

24/03/2016

Впроваджучи в освітній простір гімназії  нові форми і методи організації уроків, учитель Олена Височина провела для гімназистів 4(8)-В класу музейний інтегрований урок образотворчого мистецтва, трудового навчання та художньої культури на тему: «Українське мистецтво» у Музеї Леопольда Левицького. Узявши участь в майстер-класі з холодного батіку, діти у творчій праці пізнали неповторний світ мистецтва, виявили свої здібності і таланти.

24/03/2016

Міжнародний проект Face to Faith запропонував ЛУГГ імені О.Степанів спільно з Червоноградською ЗССШ №8 обговорити тему «Цінності, переконання та довіра», використовуючи відео конференцію.

19/03/2016

Гімназисти О.Підгородецький, О.Туз, Д.Кушнір, Д.Мільчевич, В.Вітер взяли участь в Обласному турнірі юних журналістів, який проводився на базі факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка, і вибороли ІІІ призове місце.

11/03/2016

Гімназисти 5(9)-Б класу та батьки із виховником Н.Стахняк провели Урочисту Академію   «День українського пророка Т.Шевченка. Великий син – великого народу». Школярі розповіли усім присутнім про життєвий шлях Тараса Григоровича, блискуче декламували поезії поета, інсценізували поему «Наймичка». Учителі, гімназисти та батьки, вшановуючи Пророка, виконали пісню на слова Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

11/03/2016

Відбулась методична зустріч педколективу з учасниками Проекту «Українська тьюторська асоціація» на тему: «Ідеї педагогічного пошуку».

10/03/2016

Відзначаючи День народження видатного українського поета, громадського діяча Тараса  Шевченка гімназисти 1(5)-7(11) класів, батьки та учителі прослухали у Будинку органної та камерної музики концертну програму «Тарас Григорович Шевченко – Геній українського народу».

04/03/2016

Наше майбутнє розпочинається вже сьогодні… Гімназисти 5(9)-7(11) класів були учасниками інтерактивної профорієнтаційної лекції студента-магістра факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»  Івана Затварського.

03/03/2016

Директор гімназії Л.Василишин, заступники директора Г.Строгуш, Л. Дзюбинська, Г.Харатон, голова РМО учителів німецької мови, учитель німецької мови Б. Козак на запрошення Асоціації «Відроджені гімназії України» взяли участь у семінарі-тренінгу з сучасних інноваційних методик вивчення англійської мови. (м. Славське Львівської області). Освітяни презентували досвід педагогічного колективу ЛУГГ ім. Олени Степанів з вивчення англійської мови з використанням сучасних інноваційних технологій та інформаційно-комп’ютерних технологій.

01/03/2016

Для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення Пам’яті Героїв Небесної Сотні Гімназійне Братство ім. Олени Степанів разом з педагогом-організатором О.Живущак відвідали виставу-реквієм у Центрі дитячої та юнацької творчості. Спільною молитвою учасники заходу звернулись до Бога за мирну  долю України.

09/02-08/03/2016

На базі ЛУГГ ім. Олени Степанів  пройшли педагогічну практику студенти ЛНУ імені Івана Франка факультету іноземних мов, української мови та літератури, історії.

 

26/02/2016

Г імназисти 6(10)-А класу разом з виховником Д.Гришканич під час Урочистої Академії  до Дня української поезії запросили усіх учасників перегорнути поетичні сторінки історії рідної України.

   

25/02/2016

Гімназисти 1(5) класів з виховниками Л. Гуцул, Г. Кривенко, Н. Вітошинською, О. Кунець та соціальним педагогом З. Лазаренко переглянули у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва виставу «Черевички»  за мотивами повісті М.Гоголя «Ніч перед Різдвом».

25/02/2016

Викладачі Інституту Суспільних Ініціатив Софія Пересада та Марта Блонська під час тренінгу «Здорова самооцінка» навчили гімназистів аналізувати свої дії та вчинки і формувати життєву самооцінку.

25/02/2016

На базі Гімназії відбувся семінар для учителів математики Залізничного району на тему: «Роль українознавства у вивченні математики та формуванні наукового світогляду».

24/02/2016

З нагоди 145–річчя з дня народження видатної письмен-ниці Л.Українки гімназисти 3(7)–В класу під керівництвом виховника К.Колич та учителя українознавства І.Нисевич відвідали Музей-меморіал Л. Українки.

 

 

24/02/2016

З нагоди 150-річчя від дня народження М.Грушевського протягом лютого 2016 року усі гімназисти 1(5)-7(11) класів разом з учителями відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського.

 

Архів