Наш герб

 

 Фотогалерея

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Заходи та традиції гімназії:

-"Український рік в родині" – ранки англійською та німецькою  мовами;

- традиційні свята англомовних країн;

-      впровадження нових моделей навчання і виховання, інноваційних  освітніх технологій;

- реалізація програми національного виховання;

- свято "Рік європейських мов";

- культурно-освітній обмін з ліцеями м. Києва та Миколаєва, спеціалізованою школою №41 м. Києва, освітніми закладами Міжнародного ”Партнер” – клубу;

- туристично-краєзнавчі мандрівки;

- мистецькі вечори "Рідна гімназія: добутки та добре ім'я";

- виставки газет, науково-дослідницьких робіт;

- друкований орган учнівського самоврядування "Тинейджер";

- обмін делегаціями учнів і вчителів з країн ближнього і дальнього зарубіжжя; - участь у Всеукраїнських симпозіумах та конкурсах.

 

Події

08/11/2017

В с. Медуха Галицького району Івано-Франківської обл. відбулись урочистості з нагоди 130-ї річниці  від дня народження Державного секретаря уряду ЗУНР, полковника УГА, першого міністра Збройних сил ЗУНР Дмитра Вітовського.

02/03/2017

В Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України вчителі Ірина Нисевич , Катерина Колич провели урок з українознавства на тему: «Декоративно-ужиткове мистецтво – найбагатша скарбниця України» для гімназистів 4(8)-Б,В класів.

02/03/2017

До гімназистів 1(5)-х класів на урок «Основи здоров'я» завітали   студенти Львівського медуніверситету, майбутні стоматологи.

27/02/2017

Під час конкурсу «Природа і фантазія» гімназисти з любов’ю  та кмітливістю  виготовили   з природного матеріалу: бісеру, паперу, тканини, ниток, ягід рослин  експонати. Переможці відзначені Грамотами та цінними подарунками.

24/02/2017

Міжнародний день рідної мови гімназисти, освітяни та батьки гімназистів  ЛУГГ ім. Олени Степанів відзначили Урочистою академією. Гімназисти 3(7)-Б класу разом з виховником Надією Гайдучок підготували літературно-музичне свято «Мова – душа народу». Директор гімназії Лариса Василишин вручила нагороди гімназистам та учителям за перемоги у науково-практичних конференціях.

22/02/2017

У Львівському обласному Будинку учителя на Вечорі Пам'яті Героїв Небесної Сотні та В оїнів АТО за участю Спілки письменників України та провідних акторів Львівських театрів були присутні педагог-організатор Юлія Козлюк та учитель української мови та літератури Орися Кунець.

Архів