Наш герб

 

 Фотогалерея

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

08/11/2017

В с. Медуха Галицького району Івано-Франківської обл. відбулись урочистості з нагоди 130-ї річниці  від дня народження Державного секретаря уряду ЗУНР, полковника УГА, першого міністра Збройних сил ЗУНР Дмитра Вітовського.
Участь в урочистостях взяла делегація з ЛУГГ ім. Олени Степанів педагоги, гімназисти, батьки. Учасники взяли участь у  марші-параді колон та покладанні квітів до пам’ятника Дмитрові Вітовському.
Під час Урочистого Віче  директор гімназії Лариса Василишин наголосила «на гідному чину Героя, Лицаря, учасника  визвольної боротьби з окупантами, який сумлінним виконанням своєї Богом призначеної місії в житті залишив в історії України незгасний слід».

02/03/2017

в Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України вчителі Ірина Нисевич , Катерина Количпровели урок з українознавства на тему: «Декоративно-ужиткове мистецтво – найбагатша скарбниця України» для гімназистів 4(8)-Б,В класів. Під час уроку гімназисти змогли не тільки побачити й доторкнутися до експонатів музею, а й працювати в групах і презентувати міні-проекти, а також  проводити дослідницько-пошукову роботу. Завершився урок цікавою екскурсією та оглядом унікальних експонатів музею

02/03/2017

До гімназистів 1(5)-х класів на урок «Основи здоров'я» завітали   студенти Львівського медуніверситету, майбутні стоматологи. Цікаво і доступно майбутні лікарі нагадали дітям  правила догляду за ротовою порожниною,  розкрили основні секрети здорової усмішки, ознайомили з новими методами лікування зубів, подарували  гімназистам зубні щіточки та гігієнічні жуйки.

27/02/2017

Під час конкурсу «Природа і фантазія» гімназисти з любов’ю  та кмітливістю  виготовили   з природного матеріалу: бісеру, паперу, тканини, ниток, ягід рослин  експонати. Переможці відзначені Грамотами та цінними подарунками.

24/02/2017

Міжнародний день рідної мови гімназисти, освітяни та батьки гімназистів  ЛУГГ ім. Олени Степанів відзначили Урочистою академією. Гімназисти 3(7)-Б класу разом з виховником Надією Гайдучок підготували літературно-музичне свято «Мова – душа народу». Директор гімназії Лариса Василишин вручила нагороди гімназистам та учителям за перемоги у науково-практичних конференціях.

22/02/2017

У Львівському обласному Будинку учителя на Вечорі Пам'яті Героїв Небесної Сотні та В оїнів АТО за участю Спілки письменників України та провідних акторів Львівських театрів були присутні педагог-організатор Юлія Козлюк та учитель української мови та літератури Орися Кунець.

22/02/2017

В рамках експериментального проекту « Шкільний офіцер поліції» гімназисти Кушнір Дарія, Згурська Яна, Антонів Марта, Сабадиш Юрій, беручи участь у проекті «Помічник Поліцейського»,  відвідали майстер – клас з  виготовлення світловідбиваючих елементів. За підсумками  гімназистів нагородили значками та кепками помічника поліцейського.

21/02/2017

Гімназисти, члени Гімназійного наукового товариства  Остап  Куч, Олег Підгородецький, Оксана Гуцул, Ірина Ванівська  перемогли у міській науковій конференції  «Пророк у своїй Вітчизні», захистивши  свої науково-пошукові дослідження життя та діяльності Івана Франка.

18/02/2017

Гімназисти 6(10) класів та учителі предмета «Захист Вітчизни» Роман Меленчук та Вадим Григорєв  відвідали  День відкритих дверей Національної академії Сухопутних військ  ім. Гетьмана Петра Сагайдачного.  Юнаки ознайомились із зразками озброєння та військової техніки,  умовами навчання та побуту майбутніх офіцерів.

10/02/2017

Своїми особистими історіями про перше літо війни поділитися курсанти Національної академії сухопутних військ ім. П.Сагайдачного Микола Конопацький та Сергій Страханський з гімназистами 4(8)-А,В класів (виховники Г.Кузьмак, К.Колич). Воїни згадували свій перший бій, підкреслювали, наскільки є важливою підтримка товариша у скрутні хвилини, говорили про те, що родини  Захисників потребують любові та шани. Гімназисти, спілкуючись з Героями-Захисниками від московських окупантів війни, здобули цінний військовий досвід.

10/02/2017

Педагогічний колектив ЛУГГ ім. Олени Степанів спільно з учасниками Міжнародного освітянського партнер-клубу такурсантами Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного провели Українські студії педагогічних досліджень «Філософія українознавства в освітньому просторі нової української школи.З досвіду роботи ЛУГГ ім. Олени Степанів». Директор ТНВК «Школа-ліцей ім.Назарія Яремчука» Олександр Остапчук відзначив «Дуже приємно спільно з колегами народжувати ідеї, які піднімають настрій, сприяють поширенню добра і світла в наше життя, спонукають дітей до навчання».

09/02/2017

На базі ЛУГГ ім. Олени Степанів розпочали педагогічну практику освітньо-кваліфікаційного  рівня  Магістр студенти історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

08/02/2017

Гімназисти та педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів  долучилися до Міжнародної волонтерської молодіжної організації AIESEC. Стажери з Туреччини, Єгипту, Індонезії проводять уроки та позаурочні заходи. Гімназистів цікавить соціо-культурний аспект та живе спілкування з метою практики мови.

06/02/2017

До ювілею видатного українського Мойсея - Івана Франка гімназисти та педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів взяли участь у міському проекті «Фотографія,що оживає», представивши світлину «Іван Франко серед членів комітету Другого Всеукраїнського з’їзду студентів у Львові».

02/02/2017

На базі ЛУГГ ім. Олени Степанів під часV Форуму з інноваційних освітянських технологій - 2017 директори-учасники Асоціації ВІДРОДЖЕНІ ГІМНАЗІЇ УКРАЇНИ у складі європейської Асоціації ESHA та світової Асоціації  ІСР взяли участь у науково - практичній конференції«Освітні с тандарти   і програми  нової  української   школи», педагогічний колектив представив досягнення експерименту «УКРАЇНОЗНАВСТВО ЯК ОСНОВА ДИДАКТИКИ».

27/01/2017

Доброю традицією в гімназії стало вшанування пам’ятіГероїв Крут та відзначення Дня Соборності України. Гімназисти 1(5)-В класу (виховник  Зінаїда Митрик ) передали на мить  атмосферу очікування бою перед імпровізованими окопами, згадуючи юнаків, які віддали життя за Україну. На екрані демонструвалася зафільмованахронікаподій, яку коментували гімназисти,а також  світлини живого ланцюга 90-их років між Києвом та Львовом – як символу єдності українців. Символічний ланцюг єднання відбувся під час танцю – флешмобу «Перлина – Україна».Завершальним акордом Академії було покладення квітів на імпровізоване місце бою.

Своїми враженнями поділилась мама гімназиста Ірина Бурда «… пройняло аж до сліз, дякуємо за  великий вклад у виховання високого патріотичного почуття наших дітей!..»

26/01/2017

У Львівській обласній бібліотеці для дітей  25-річчя святкувала газета  «Галицьке юнацтво». Вітали видання з ювілеєм друзі, колеги-освітяни, однодумці, колишні вихованці.

Зворушливо прозвучало привітання гімназистів ЛУГГ  ім. Олени Степанів, під крилом якої працює редакція «Галицького юнацтва», і які спільно реалізовують багато  освітньо-культурних проектів.

«У найважчі часи для України ця дитяча чи не єдина україномовна газета підтримувала молодь і виховала цілу когорту непересічних особистостей. Таких людей саме виховує газета «Галицьке юнацтво» в особі Марії Людкевич та Світлани Ленць, а директор видання Галина Макарчук докладає величезних зусиль, шукає фінанси для того, щоб надрукувати наші думки, творчі роботи», – сказала директор Львівської української гуманітарної гімназії Лариса Василишин.

20/01/2017

Цікаву Урочисту Академію «День національних звичаїв та обрядів. Різдвяні традиції і звичаї моєї родини» підготували  гімназисти 1(5)-А класу (виховник Марія Критович), створивши святковий настрій для усіх учасників  навчально-виховного процесу.

28/12/2016

За ПЕРЕМОГУ  в  міському конкурсі  «Помічник поліцейського»  керівники Управління патрульної поліціїнагородили Сертифікатами гімназистів Марту Антонів, Яну  Згурську  та Юрія Сабадиша.

19/12/2016

І поки наше серце чуйне, докладайте все ваше старання, усі ваші турботи для того, щоб тільки святе, чисте і добре входило у вашу душу.
Гімназисти 1(5)-Б класу разом з виховником Оленою Мурашовою запросили у чарівний світ казки  «День спасителя Миколая Чудотворця. Ой, хто, хто Миколая любить». Святий Миколай подає нам життєвий урок: бути щирими, лагідними, милосердними. Завітавши до Гімназії, Чудотворець  Миколай подарував усім чемним дітям солодощі.

16/12/2016

До дня народження Олени Степанів, першої жінки офіцера у світі, у Будинку камерної та органної музики відбулась Урочиста Академія.

Гімназисти 4(8)-В класу  (виховник Катерина Колич) представили до уваги гімназистів, батьків, педагогів та почесних гостей дослідження на тему: «Олена Степанів – славна донька України, гідний приклад для наслідування». На святі урочисто посвятили у гімназисти учнів 1(5) класів. Юні гімназисти присягнули на вірність Гімназійному братству, народу, Україні.

13/12/2016

Під час засідання  Школи професійної майстерності заступників директорів з НВР закладів освіти міста Львова на тему: «Управлінський аспект організації роботи з обдарованими учнями» заступники директора ЛУГГ ім.Олени Степанів  Лариса Дзюбинська, Галина Харатон представили досвід роботи педагогічного колективу з обдарованими дітьми.

09/12/2016

Директор Гімназії Лариса Василишин, заступники директора Лариса Дзюбинська, Галина Харатон, Галина Строгуш у Київському Національному  еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді взяли участь у проведенні   Міжнародного освітянсько-наукового форуму «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку». Під час пленарного засідання директор Лариса Василишин  виступила з доповіддю на тему: «МОНАДА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ ЛЬВІВСЬКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ГІМНАЗІЇ ІМ. ОЛЕНИ СТЕПАНІВ».

08/12/2016

У рамках Всеукраїнського тижня права гімназисти 5(9)-Б класу взяли участь у зустрічі з професором кафедри кримінального права і кримінології  Володимиром Бурдіним, деканом юридичного факультету Львівського національного  університету ім. Івана Франка.

07/12/2016

Команда гімназистів 2(6) – х класів  ЛУГГ ім. Олени Степанів  під керівництвом учителів Надії Вітошинської та Олега Василишина у районному етапі Всеукраїнського конкурсу “Олімпійське лелеченя” здобула ПЕРЕМОГУ. 

Вітаємо переможців: Марту Змий, Роксолану Задорожну, Злату Гайдук,  Роксоляну Жмурко, Христину Трепак, Юстину Константинів, Юрія Рафалюка, Назара Бука, Володимира Рибачука, Михайла Гнатіва, Віталія Отчака, Андрія Дикого, Домініка Кокоячука.

07/12/2016

Команда Юних інспекторів руху ЛУГГ ім. Олени Степанів під керівництвом виховника Елли Сокотнюк  виступили з інформаційно-просвітницькою програмою «Увага! Діти на дорозі» перед учнями НВК «Арніка». Гімназисти в ігровій формі  розповіли дітям Правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці.

06/12/2016

До Дня Збройних Сил України гімназисти та педагоги  ЛУГГ ім. Олени Ст епанів взяли участь у Марші Захисників України.

06/12/2016

До ЛУГГ ім. Олени Степанів на засідання клубу «Літературна кав’ярня» завітав Остап Дроздов, відомий український журналіст, публіцист, політичний оглядач, ведучий авторського хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK. На зустрічі письменник презентував учасникам Клубу дебютний роман-вибух під лаконічною назвою «№1».

05-11/12/2016

З метою популяризації програмування гімназисти 1(5)-7(11) класів під керівництвом учителів інформатики О. Лозинської, Василя Біліби, Богдани Лар взяли участь у проведенні Міжнародної Години Коду.

01/12/2016

З нагоди Ювілейного року Івана Франка педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів взяли  участь  у презентації  монографії доктора філології  Ярослави Мельник. Довідались цікаву інформацію про те, що студентка Львівського університету Олена Степанів була учасником Другого Всеукраїнського з’їзду студентів у Львові.

Автор на згадку про творчу зустріч підписала  гімназистам та педагогам  книг у з побажаннями успіхів у здоланні нових вершин.

25/11/2016

Педагоги та гімназисти ЛУГГ ім. О.Степанів  на Янівському цвинтарі взяли участь в Урочистому відкритті пам’ятника героям ОУН, які загинули, захищаючи Україну. У листопаді 1942 року їх розстріляли окупанти на Кортумовій горі.Серед загиблих був і вчений, політичний та громадський діяч, міністр лісів в уряді Ярослава Стецька – Андрій П’ясецький.

17/11/2016

Гімназисти 4(8)-В, 6(10)-А,7(11)- А класів  та педагоги ЛУГГ ім. Олени Степанів провели відеоконференцію зі школярами та учителями Індії, Індонезії, Олександрії. Обговорили питання важливості здобуття знань для побудови успішного життя людини, суспільства, держави.

 

11/11/2016

Гімназисти 6(10)-А класу разом з виховником Еллою Сокотнюк, учителем хімії Анастасією Владіміровою відвідали у приміщенні Львівського Палацу мистецтв ІV Міжнародну виставку «Осінній салон «Вища освіта – 2016». У рамках виставки  гімназисти ознайомились з презентаціями вітчизняних і зарубіжних навчальних закладів, відвідали майстер-клас про навчання у Польщі, отримали  консультації представників вишів з України, Польщі, Канади, Словаччини.

 

28/10/2016

До 160-річчя І. Франка гімназисти 7(11)-А класу разом з виховником Д. Гришканич на Урочистій Академії «Нам пора для України жить» захистили науково-дослідницькі та пошукові роботи з вивчення творчої спадщини Великого Каменяра. Директор гімназії Л. Василишин представила Збірку поезій гімназистів «Український Мойсей» та вручила переможцям літературного конкурсу, присвяченого ювілею І. Франка, нагороди.

 

 

26/10/2016

Команда гімназистів 6(10)-А класу під керівництвом учителя «Захисту Вітчизни» Р. Меленчука та соціального педагога З. Лазаренко взяли участь у вишкільних навчаннях «Юний захисник» на території парку імені Івана Павла II.

26/10/2016

«Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою.» М.Грушевський. У Державному меморіальному музеї М. Грушевського бібліотекар К. Попович, практичний психолог А. Яремчук та гімназисти взяли участь у науково-практичній конференції, присвяченій 150-річчю з дня народження М. Грушевського – видатного українського історика, громадського та політичного діяча, першого Президента України.

25/10/2016

Освітяни ЛУУГ ім. О. Степанів під час вебінару - «круглого столу» на тему:«Українознавство як навчально-виховна дисципліна та основа формування світогляду української молоді», у якому участь взяли педагоги та науковці з усіх регіонів України, представили результати роботи експерименту «Українознавство як основа дидактики».

24/10/2016

Директор гімназії Л.Василишин, заступники директора Г.Строгуш, Л.Дзюбинська взяли участь у нараді-зустрічі із заступником Міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм, Головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, начальником департаменту освіти і науки ЛОДА Любомирою Мандзій щодо реформування освіти України.

18/10/2016

Відвідуючи Школу професійної майстерності  заступників директора з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Львова, заступники директора  Галина Харатон, Лариса Дзюбинська, взяли участь у Творчій майстерні на тему: « АКМЕ-технології модернізації змісту та структури методичної роботи в ЗНЗ».

14/10/2016

Гімназисти, педагоги та батьки гімназистів, вшановуючи Героїв України, що віддали своє життя за волю, свободу та незалежність рідної землі, державний суверенітет України взяли участь у Віче та поклали квіти до пам’ятника ПРОВІДНИКУ НАЦІЇ – Степану Бандері.

13/10/2016

Непоборний козацький дух, світлий розум і гарячі серця – це гордість нашої України!

Гімназисти 6(10) –Б класу разом з виховником Наталією Стахняк та батьками гімназистів вшанували Героїв України, провівши Урочисту Академію «День Захисника України. День українського козацтва. У століттях будуть пам’ятати ваші славні імена». Директор гімназії Лариса Василишин відзначила Грамотами ЛУГГ ім. Олени Степанів «За відданість і вірність Україні, відвагу і мужність, лицарську честь і гідність» батьків гімназистів, що є учасниками АТО.

 

12/10/2016

До Дня Захисника України гімназисти під керівництвом педагогів Олени Височиної, Галини Кривенко та Орини Кунець  провели  Акцію «Привітай захисника України»: власноруч підготували вітальні листівки та передали воїнам, що обороняють рідну землю від московських загарбників.

11/10/2016

До Всесвітнього Дня туризму команда гімназистів у складі: Богдана Страмика (2(6)-Г клас), Андрія Сухарєва (6(10)-Б клас), Юлії Королевич (7(11)-А клас), Наталії Гнатів (7(11)-А клас) під керівництвом учителя фізичної культури Артема Кулака взяли участь у туристсько-краєзнавчому зльоті «Моя земля – земля моїх батьків», який проходив  у Стрийському парку.

07/10/2016

День 07.10.2016р. для гімназистів 5(9)-Б класу був особливий.  На «Уроці Мужності»  зустрілися з курсантом Національної Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, молодшим сержантом Павлом Прутом, який у складі 80 окремої аеромобільної бригади обороняв Луганський аеропорт, звільняв Слав'янськ, Красний Лиман.

Усі слухали, затамувавши подих. Український воїн говорив про найбільші цінності – Батьківщину, рідну землю, честь, гідність, родину, дружбу, знання. Про те, що допомогло залишитися живим, знайти своє покликання. Говорив спокійно, з почуттям виконаного обовязку. Подяка - захоплення, сльози...і усвідомлення в очах дітей...

06/10/2016

Українська книга – фундамент національної освіти.
Директор гімназії Л. Василишин, заступники директора Л. Дзюбинська. Г. Строгуш, Г. Харатон, учителі О. Сітарська, О. Староста, К. Воробель, Р. Меленчук, А. Владімірова, Б. Козак, І. Нисевич, Т. Мацюняк, І. Тенета, О. Лозинська та бібліотекар К. Попович взяли участь у Презентації 10-ти томного видання творів Дмитра Донцова за участі науковців: публіциста, громадського діяча, керівника ГО “Науково-ідеологічний центр імені Дмитра Донцова”, упорядника багатьох науково-публіцистичних видань, доцента ДДПУ ім. І.Франка, Лауреата премії імені С.Бандери Олега Багана та українського мовознавця, кандидата філологічних наук, викладача ДДПУ ім І.Франка Ярослава Радевича-Винницького.  На згадку про зустріч та з побажаннями у розбудові української школи вчені підписали для ЛУГГ ім. О. Степанів книги.

03/10/2016

Директор гімназії Лариса Василишин, заступники директора Лариса Дзюбинська та Галина Строгуш на запрошення Президента Міжнародного освітянського «Партнер»-клубу взяли участь в Урочистій Академії з нагоди святкування першого державного ювілею – 25 річчя Українського гуманітарного ліцею Київського націанального університету ім. Тараса Шевченка в Національному академічному театрі ім. івана Франка (м.Київ). Питання розвитку національної освіти обговорили з керівниками елітних навчальних закладів України під час круглого столу на тему: «Інноваційний розвиток навчального закладу – стратегія реформування шкільної освіти в Україні»  в УГЛ  КНУ ім.Т.Шевченка.

30/09/2016

День учителя - Всенародне свято. Це свято гімназистів, батьків, дідусів і бабусь, усіх людей, адже всі МИ навчалися у  школі.

З любов’ю, шаною та подякою гімназисти 7(11)-Б  класу  разом з виховником Богданною Козак провели Урочисту Академію «День працівників освіти України. День бібліотек. День винахідника. Гімназія– храм науки і світоч добра».

 

28/09/2016

Книга і читання – важливий елемент у вихованні духовних цінностей особистості. Саме під таким гаслом відбулось святкування Всеукраїнського дня бібліотеки у гімназії. Свято Книги провели  гімназисти 1(5)-А класу під керівництвом виховника Марії Критович та бібліотекаря Катерини Попович. Звучали поезії та пісні про книгу, молоді науковці представили свої дослідження на тему: «ЇЇ велич – українська книга».

28/09/2016

Традиційно у першу неділю жовтня в Україні святкують День працівника освіти. З цієї нагоди, напередодні свята, у Архикатедральному соборі Святого Юра відбувся урочистий молебень за освітян та школярів. Педагоги гімназії взяли участь у спільній молитві за процвітання нової української школи.

26/09/2016

Гімназисти 1(5)-2(6) класів та педагоги взяли участь у творчій зустрічі з відомим письменником, літературознавцем Володимиром  Осипчуком-Скороводою. Митець представив свій новий твір «Родень», у якому подає цікаве і оригінальне бачення України, її звичаїв та традицій. Слухачі мали можливість почути цікаве трактування постаті Тараса Шевченка як Пророка-Захисника українського народу. Родзинкою зустрічі стали пісні на слова Володимира Скороводи.

26/09/2016

Під час проведення 23 Форуму видавців у Львівській українській гуманітарній гімназії ім. Олени Степанів відбулась зустріч з директором Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України, д.і.н., українським військовим істориком та громадським діячем Богданом Галайком та заступником директора ННДІУ МОН України, д.і.н.,українським істориком, громадським діячем,народним депутатом першого скликання Арсеном Зінченком.Бурхливими оплесками гімназійне братство привітало науковців,які представили дослідження українського національно-визвольного руху.

23/09/2016

Моя Україна! Люблю її! Крапка!

Гімназисти 6(10) – А класу разом з виховником Еллою Сокотнюк провели Урочисту Академію «День миру. День дипломатичної служби. Європейський день мов. Ми будемо у мирі в світі жити!». Лунали пісні і вірші українською, англійською, німецькою, польською та іспанською мовами. Ми пишаємося своєю країною-Україною, котра з давніх- давен є центром Європи.

21/09/2016

Відповідно до Проекту «Дорогою духовності» директор гімназії Л. Василишин, заступники директора Л. Дзюбинська, Г. Строгуш, Г. Харатон у місті Вінниці взяли участь в Ювілейній Службі Божій; презентації книги і фільму про Храм і Монастир; органному концерті-променаді; екскурсії монастирем та його сутеренах.

21/09/2016

Директор гімназії Лариса Василишин, заступники директора Лариса Дзюбинська, Галина Строгуш, Галина Харатон взяли  участь  у ХХІV конференції  Асоціації «Відроджені гімназії України»  на тему: «Європейські парадигми сучасної  української освіти: реальний стан і перспективи», яка відбулась у м істі Вінниці. Педагоги презентували роботу експериментального майданчика «Українознавство як основа дидактики» Львівської української гуманітарної гімназії  ім. Олени Степанів. Президент Асоціації «Відроджені гімназії України» Ярослав Турянський вручив перехідний Кубок ВГУ директору гімназії Л. Василишин.

18/09/2016

У рамках Форуму  видавців педагоги та гімназисти 4(8)- класів взяли участь у зустрічі з українським поетом, перекладачем, літературним критиком, громадським та політичним діячем Дмитром Павличком та українським письменником, сценаристом, публіцистом, політиком, професором, Лауреатом літературної премії Юрієм Щербаком. Письменники розповіли учасникам зустрічі про свій життєвий та творчий шлях, представили свої нові літературні видання, на згадку про зустріч підписали та подарували свої книги.

14/09/2016

З метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорогах міста Львова  з 22.08.2016 до 23.09.2016  в ЛУГГ ім. О.Степанів пройшли профілактичні заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти - на дорозі!». Відбулася зустріч гімназистів  з працівником Управління патрульної служби Наталією Терлецькою.

10/09/2016

Практичний психолог Анна Яремчук  взяла участь у семінарі навчального курсу «Фінансова грамотність», який відбувся  в інституті Банківської справи. 12.09.2016 року для гімназистів 1(5)-х  класів психологом було проведено заняття - тренінг, надано рекомендації щодо користування банківськими картками та обговорено позитивні та негативні сторони їх використання.

09/09/2016

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в гімназистів фізичного і морального здоров’я у нашій гімназії 09.09.2016р.  відбулося традиційне спортивне свято «Ми роду козацького діти». На майданчику зібралось біля 400 гімназистів, щоб вболівати за команди п'ятикласників, які брали участь у змаганнях. Юних спортсменів привітала директор гімназії Л.Василишин. Діти показали  спритність, силу, витривалість у веселих естафетах. Показові виступи гімназистів – спортсменів: гімнастів, футболістів, каратистів  викликали захоплення у всіх присутніх.

01/09/2016

Щорічно на базі нашої гімназії проходять практику студенти ІVкурсу історичного факультету університету ім.Івана Франка. Цього року шестеро студентів з 01.09.2016р. до 12.10. 2016р. набувають свій перший педагогічний досвід під керівництвом наших педагогів. Студенти - практиканти  знайомляться з гімназистами і педагогами, проводять уроки і виховні заходи.

01/09/2016

Педагоги  гімназії відвідали Духовні святині рідного краю: Свято - Успенську Унівську Лавру, один із найдавніших монастирських комплексів України та Храм св. Миколая у Глинянах.

 

01/09/2016

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято!

Цьогорічне свято Першого вересня ознаменоване величною подією – 25-річчям Незалежності України. Директор гімназії Л. Василишин  побажала гімназистам, учителям, батькам щасливого навчального року.

 Дружня гімназійна родина  прийняла в свої обійми п’ятикласників. Особливі привітання були адресовані одинадцятикласникам. Адже цей навчальний рік для них стане вирішальною сходинкою в доросле життя.

Заключним акордом свята став перший дзвінок, який пролунав з рук п’ятикласників та всіх відмінників навчання. Новий навчальний рік розпочато. Щасти нам усім!

30/08/2016

Відбулось засідання Ради гімназії. Члени  Ради розглянули питання забезпечення сприятливих умов ефективної роботи навчального закладу.

Директор гімназії Лариса Василишин ознайомила учасників Ради з обсягом ремонтних робіт, які було виконано влітку.

 

30/08/2016

Відбулось засідання педагогічної ради. Освітяни  підвели підсумки роботи за 2015/2016 навчальний рік  та накреслили шляхи  діяльності педагогічного колективу на шляху реформ.

Директор гімназії Лариса Василишин  відзначила  досягнуті результати у навчальній, виховній, методичній та адміністративно-господарській роботі.

20/06/2016

З метою ознайомлення гімназистів з культурою, життям та побутом населення Італії, Каталонії та Іспанії, у рамках проекту «Міжмовна школа. Освіта через мистецтво» з 20.06.2016р. до 29.07.2016р. учителі, гімназисти та батьки ЛУГГ імені Олени Степанів здійснили поїздку за маршрутом: «Львів - Мілан – Лорет де Мар – Тосса де Мар -  Барселона – Гарделенд - Львів»

23/05/2016

Свято Героїв - це свято величі духу українських вояків – борців за волю України. Їх гаслом було "Здобудеш Українську державу або загинеш у боротьбі за неї". У цей день освітяни та школярі взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Роману Шухевичу, Степанові Бандері, Євгену Коновальцю, Олені Степанів. Учнівська молодь вшанувала пам'ять героїв урочистим проходженням похідних чот з піснею проспектом Свободи. Начальник Департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук привітала учнівську молодь, що взяла участь у конкурсі-марші  похідних чот: «У всіх народів є ціла система свят, що возвеличують подвиги співвітчизників, бо на цьому будується світогляд, культура, та виховання Нації. Відзначення Свята Героїв – це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – Незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави».

 

25-27/04/2016

Гімназисти, батьки та учителі взяли участь в Акції «Великодня писанка дітям Сходу». Розписували писанки, малювали крашанки та передали у дарунок до світлого свята Воскресіння Господнього  дітям із зони бойових дій Сходу України.

20-21/04/2016

З метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, вченого і громадського діяча І.Франка, на базі Львівського національного літературно–меморіального музею Івана Франка відбувся семінар-практикум «Нам пора для України жить!» учителі української мови і літератури Даниїла Гришканич, Ольга Живущак та гімназисти-переможці творчого літературно-поетичного фестивалю «Шкільна журналістика»: у якому узяли участь і наші гімназисти: І місце у номінації «За найкраще есе» отримали отримала Козій Наталя 6(10)-Б клас, та було відзначено роботи Марти Пахольської 6(10)-А, керівник Д. Гришканич.

19/04/2016

Гімназійне Братство ім. Олени Степанів спільно із соціальним педагогом Зоряною Лазаренко долучились до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця», метою якої є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для лікарень України.

15/04/2016

Відбулась Урочиста Академія до Дня Довкілля, яку провели гімназисти 5(9)-В класу разом із виховником Ольгою Іванович. Цей день відзначається, коли Земля прокидається після зимового сну і впевнено починає заглядати в очі весна. Вона ще молода і ніжна, посміхається святково і чисто. А в її ледь чутному диханні вже відчувається таємниця поновлення Землі, її свіжості і краси.

14/04/2016

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч із Володимиром Шовкошитним, громадським і державним діячем,  ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, у якій взяли участь бібліотекар Гімназії – Катерина Попович, Іван Захаревич та педагог-організатор Ольга Живущак. У рамках заходу відбулася презентація нової книги В.Шовкошитного – художньо-документальної повісті “Я бачив”.

01/04/2016

Гімназійне Братство ім. Олени Степанів разом з педагогом-організатором Ольгою Живущак провели кіновечір, запросивши усіх гімназистів до спільного перегляду фільму «Час». Учасники заходу у ході дискусії: обговорили питання вірного використання часу, який не повертається, аргументували важливість цінності кожної хвилини у житті людини.

 

30/03/2016

Команда гімназистів 1(5)-2(6) класів «ВЕСЕЛИКИ» під керівництвом учителя фізичної культури Тараса Гуменюка взяли участь у спортивних змаганнях «Олімпійське лелеченя».  Діти виявили силу, спритність, витривалість та продемонстрували вміння працювати в команді.

29/03/2016

Відбулось засідання педагогічної ради. Освітяни здійснили діагностику та об’єктивну оцінку стану навчально-виховного процесу, професійної підготовки учителів, рівня навчання, виховання і розвитку гімназистів.

З метою підвищення якості знань дітей педагоги накреслили конкретні шляхи удосконалення освітнього процесу.

 

27/03/2016

Педагогічний колектив за участю гімназистів 5(9)-Б класу та батьків у співпраці з Інститутом Народознавства НАН України провели у Музеї етнографії та художнього промислу для освітян Розсошенської гімназії Полтавської районної ради Полтавської області Українські студії педагогічних досліджень на тему: «Національна освіта України». Освітяни розглянули питання  реформування сучасної освіти, наголосили на важливості впровадження українознавчого змісту в освітній процес навчальних закладів. Питання формування майбутньої  наукової  еліти представили Вчений секретар ІН НАН України, кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник Володимир Дяків та молодший науковий співробітник відділу етнології сучасності ІН НАН України Галина Виноградська.

Директор гімназії Лариса Василишин за успішне вивчення УСПД вручила учасникам сертифікати.

 

26/03/2016

Гімназисти Оксана Гуцул - 5(9)-А клас, Ярина Гутник - 4(8)-А клас та педагоги Любов Гуцул, Галина Кривенко, Ірина Нисевич представили Гімназію на ІХ Міжнародному конкурсі з українознавства, який проходив у Науково-дослідному інституті українознавста у м.Києві. Учасники взяли участь у захисті науково-дослідницьких робіт, виконанні письмових та тестових завдань. Учителі презентували досвід роботи педагогічного колективу на науково-практичному семінарі  «Патріотичне виховання молоді засобами українознавчого спрямування навчально-виховного процесу».

25/03/2016

«Від розумних дітей - до мудрих людей». Гімназисти 4(8)-В класу, члени Наукового товариства та виховник Олена Григораш до Дня науки провели на Урочистій Академії відкрите засідання «У науці моє майбутнє» директор гімназії Лариса Василишин відзначила переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, науково-практичних конференцій, змагань, турнірів та конкурсів, вручила Грамоти, Дипломи, Подяки та грошові нагороди. Наші гімназисти - майбутня еліта України, велика надія учителів та батьків.

24/03/2016

Впроваджучи в освітній простір гімназії  нові форми і методи організації уроків, учитель Олена Височина провела для гімназистів 4(8)-В класу музейний інтегрований урок образотворчого мистецтва, трудового навчання та художньої культури на тему: «Українське мистецтво» у Музеї Леопольда Левицького. Узявши участь в майстер-класі з холодного батіку, діти у творчій праці пізнали неповторний світ мистецтва,  виявили свої здібності і таланти.

24/03/2016

Цьогоріч Міжнародний проект Face to Faith запропонував ЛУГГ імені Олени Степанів спільно з Червоноградською ЗССШ №8 обговорити тему «Цінності, переконання та довіра», використовуючи відео конференцію. Львівські гімназисти спільно з Червоноградськими школярами  мали можливість пройти діалогічний вишкіл англійською мовою.

 

19/03/2016

Гімназисти Олег Підгородецький, Остап Туз, Дарія Кушнір, Дзвенислава Мільчевич, Вікторія Вітер взяли участь в Обласному турнірі юних журналістів, який проводився на базі факультету журналістики Львівського національного Університету імені Івана Франка, і вибороли ІІІ призове місце.

11/03/2016

«І мене в сімї великий, в сімї вольній, новій, не забудьте помянути незлим тихим словом…»

Гімназисти 5(9)-Б класу та батьки із виховником Наталею Стахняк провели Урочисту Академію  «День українського пророка Тараса Шевченка. Великий син – великого народу». Школярі розповіли усім присутнім про життєвий шлях Тараса Григоровича, блискуче декламували поезії поета, інсценізували поему «Наймичка». Учителі, гімназисти та батьки, вшановуючи Пророка, виконали пісню на слова Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

11/03/2016

Відбулась методична зустріч педагогічного колективу з учасниками Проекту «Українська тьюторська асоціація» на тему: «Ідеї педагогічного пошуку». Освітяни обмінялись досвідом роботи щодо здійснення інноваційної діяльності, обговорили дієві моделі здійснення гімназійних Програм та Проектів, напрацювали методичні рекомендації.

10/03/2016

Відзначаючи День народження видатного українського поета, громадського діяча Тараса  Шевченка гімназисти 1(5)-7(11) класів, батьки та учителі прослухали у Будинку органної та камерної музики концертну програму «Тарас Григорович Шевченко – Геній українського народу».

04/03/2016

Наше майбутнє розпочинається вже сьогодні… Гімназисти 5(9)-7(11) класів були учасниками інтерактивної профорієнтаційної лекції студента-магістра факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»  Івана Затварського.

03/03/2016

Директор гімназії Л.Василишин, заступники директора Г.Строгуш, Л. Дзюбинська, Г.Харатон, голова РМО учителів німецької мови, учитель німецької мови Б. Козак на запрошення Асоціації «Відроджені гімназії України» взяли участь у семінарі-тренінгу з сучасних інноваційних методик вивчення англійської мови. (м. Славське Львівської області). Освітяни презентували досвід педагогічного колективу ЛУГГ ім. Олени Степанів з вивчення англійської мови з використанням сучасних інноваційних технологій та інформаційно-комп’ютерних технологій.

01/03/2016

Для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення Пам’яті Героїв Небесної Сотні Гімназійне Братство ім. Олени Степанів разом з педагогом-організатором Ольгою Живущак відвідали виставу-реквієм у Центрі дитячої та юнацької творчості. Спільною молитвою учасники заходу звернулись до Бога за мирну  долю України.

 

09/02-08/03/2016

На базі ЛУГГ ім. Олени Степанів  пройшли педагогічну практику студенти ЛНУ імені Івана Франка факультету іноземних мов, української мови та літератури, історії.  Під час проходження педагогічної практики студенти давали відкриті уроки, готували семінари, брали участь у науково-методичній та пошуковій роботі заслужених учителів гімназії.

26/02/2016

Слово і пісня завжди обєднували наш народ до волі і свободи, нових звершень і перемог на славу України та рідного народу.

26 лютого 2016 року гімназисти 6(10)-А класу разом з виховником Даниїлою Гришканич під час Урочистої Академії  до Дня української поезії запросили усіх учасників перегорнути поетичні сторінки історії рідної України.

 

25/02/2016

Гімназисти 1(5) класів з виховниками Любов Гуцул, Галиною Кривенко, Надією Вітошинською, Орисею Кунець та соціальним педагогом Зоряною Лазаренко переглянули у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва виставу «Черевички»  за мотивами повісті М.Гоголя «Ніч перед Різдвом».

25/02/2016

Викладачі Інституту Суспільних Ініціатив Софія Пересада та Марта Блонська під час тренінгу «Здорова самооцінка» навчили гімназистів аналізувати свої дії та вчинки і формувати життєву самооцінку.

25/02/2016

На базі Гімназії відбувся семінар для учителів математики Залізничного району на тему: «Роль українознавства у вивченні математики та формуванні наукового світогляду». Учителі математики Галина Харатон, Марія Критович, Леся Дубневич, Тетяна Рибачук, Оксана Мазур представили  наукові виклади тем. Методист НМЦО м. Львова Ольга Білозор та учителі математики Залізничного району відзначили високий рівень проведення науково-методичного заходу та інноваційний підхід освітян Гімназії до розглянутих питань.

24/02/2016

З нагоди 145 – річчя з дня народження видатної письменниці Лесі Українки гімназисти 3 (7) – В класу під керівництвом виховника Катерини Колич та учителя українознавства Ірини Нисевич відвідали Музей-меморіал Лесі Українки.

24/02/2016

З нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського протягом лютого 2016 року усі гімназисти 1(5)-7(11) класів разом з учителями відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського.

24/02/2016

Гімназистам  дуже подобаються уроки «домашнього читання» з англійської мови, на яких вони читають автентичні тексти на різну тематику. Усіх захопила казка відомого  американського казкаря Франка Баума «Чарівник країни Оз». Під керівництвом вчителя англійської мови Галини Строгуш гімназисти 3-В класу відтворили театралізовану виставу, на яку запросили батьків та учителів. Директор гімназії Лариса Василишин відзначила вимову та декламацію гімназистів, словами подяки підвела підсумок уроку.

 

24/02/2016

Юрист ГМ «ОПОРА» Наталія Радиш ознайомила випускників-гімназистів із особливостями вступної кампанії 2016 року до вищих навчальних закладів України.

23/02/2016

Відбувся семінар-тренінг за участю випускників Української Академії Лідерства Катериною Кошмань та Едемом Галімовим (м. Київ). Гімназисти ознайомились з напрямками та метою роботи Академії.

19/02/2016

До Дня Соборності України та Пам’яті Героїв Крут відбулась Урочиста Академія «Славна історія мого народу». яку підготували гімназисти 1(5)-Г класу разом з виховником Іриною Обух. Під час Академії усі присутні ознайомились з історією та традиціями Дня Соборності, вшанували Пам’ять  Героїв України.

16/02/2016

Навчаємо   навчаючись!

З метою розвитку активних форм роботи з гімназійною молоддю педагоги взяли участь у методичних заходах:

- педагог-організатор О.Живущак -  семінарі на тему: «Формування правової свідомості учнів у навчально -виховному процесі» (Навчально-методичний центр освіти м. Львова, 16.02.2016р) та «круглому столі» на тему «Леся Українка: проблема інтерпретації» (головний читальний зал Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка,  17.02.2016р.).

- учителі української мови і літератури Г.Кривенко, О.Живущак – зустрічі з доктором наук, Членом спілки письменників України Петром Шкраб’юком на тему: «Леся Українка і Галичина» (Обласний Будинок учителя, 18.02.2016р.)

12/02/2016

Божа Любов об’єднала присутніх до служіння  Батьківщині, окрилила душі, піднесла до добра.

Гімназисти 1(5)-А класу разом із виховником Любов Гуцул у Свято Стрітення Господнього відзначили День гімназійних традицій на Урочистій Академії «День Божої Любові. Світ духовності українця». У своїх виступах наші маленькі гімназисти наголосили, що у любові найбільша сила людини.

24/01/2016

У приміщенні лекційної зали Храму Вознесіння Господнього на святі  "Весела коляда" під керівництвом учителів Юрія Келемена та Маряни Старости виступили гімназисти:

Божена Бурдьо (5(9)-Аклас) продекламувала новорічно-різдвяні поезії;

Гімназійний «Вертеп» представив традиції та звичаї українського народу, щиро віншував  усіх учасників дійства.

Глядачі відзначили високий рівень підготовки та виступу гімназистів та педагогів.

 

22/01/2016

Гімназисти 2(6)-Г класу разом із виховником Оксаною Залужною на Урочистій Академії «День національних звичаїв та обрядів. Різдвяні традиції і звичаї моєї сім’і» ознайомили усіх учасників з історією виникнення та традиціями святкування Різдвяних свят. Спільне виконання колядок та щедрівок об’єднало гімназистів, освітян та батьків у єдину родину, що славить  НАЙВИЩУ ЦІННІСТЬ -БОГА та  творить добро.

21/01/2016

Відбулась  науково - практична конференція серед гімназистів 5(9)-х класів з курсу «Країнознавство» на тему: «Чи ви знаєте свою Україну?». Гімназисти під керівництвом учителя англійської мови Наталії Стахняк підготували науково-пошукові роботи та захистили їх, доповнивши виступи презентаціями. Учасники конференції відзначили високий рівень дослідницьких робіт, мовний рівень гімназистів та їх володіння теоретичним матеріалом.

13/01/2016

З 13.01 до 15.01.2016 року на базі гімназії відбулась науково-практична конференція Міжнародного освітянського клубу на тему: «Українознавство як основа дидактики».

Учасники  конференції України обговорили стан освіти в Україні, зміни запропоновані Міністерством освіти і науки. Обмінялись досвідом та ідеями практичної діяльності з актуальних проблем у здійсненні освітнього процесу, визначили нові форми методичного навчання і виховання, впровадження перспективних українознавчих педагогічних технологій в освітній процес навчальних закладів.

У ході пленарного засідання розглянули наступні питання:

1.Пріоритети розвитку сучасної освіти.

2.Представлення засобів створення відповідних умов для навчання, виховання та розвитку (едукації).

3.Об’єднання альтернативних підходів у філософії освіти: гуманітарного та природничого.

4.Творення нових ідеологічних парадигм в умовах глобалізації та регіоналізації Світу.

4.Утвердження української національної ідеї в системі освіти як основи збереження національної ідентичності.

В обговоренні названих питань взяли участь члени Міжнародного освітянського клубу: директори елітарних навчальних закладів України та закордону.

Теоретично та практично опановували сучасні технології української національної освіти, сформували нову педагогічну ідею та роботу «Партнер» - клубу

23/12/2015

Гімназисти 1(5)-2(6) класів стали учасниками уроку-казки про Добро, Людяність, Дружбу під час перегляду  вистави «Легенди Нарнії»  у Палаці ім.Гната Хоткевича. Гімназисти та освітяни:

директор Гімназії Лариса Василишин, заступник директора Лариса  Дзюбинська, виховники Любов Гуцул, Галина Кривенко, Оксана Мазур, Ірина Обух, Надія Вітошинська, Надія Гайдучок, Тетяна Пенцак, Оксана Залужна, куратори Анастасія Владімірова, педагог-організатор Ольга Живущак, соціальний педагог Зоряна Лазаренко спільно творили Світ Добра.

18/12/2015

Різдвяне диво розпочалось…Напередодні світлого Свята Святого Миколая Чудотворця у Гімназії відбулась казкова Урочиста Академія «День спасителя Миколая Чудотворця. Ой, хто, хто Миколая любить», яку підготували гімназисти 2(6)-Б класу разом із виховником Надією Гайдучок. До гімназистів завітав Святий Миколай і передав для усіх чемних дітей святкові солодкі подарунки.

18/12/2015

Переможець мистецького конкурсу «Пісенний вернісаж", гімназистка 5(9)-А класу Божена Бурдьо представила Гімназію у номінації «читці» у фестивалі-конкурсі «Різдвяні канікули».

17/12/2015

Учитель фізики Галина Кузьмак провела для гімназистів 3(7)–х класів інтерактивний урок  фізики «Ми у Всесвіті» на базі Львівської астрономічної обсерваторії при ЛНУ ім. Івана Франка. Гімназисти ознайомились з історією заснування однієї з найстаріших у Європі обсерваторій, взяли участь в інтерактивній грі на знання назв небесних світил, спостерігали у телескоп за Сонцем. Бесіда була жвава та захоплююча - гімназисти задавали запитання, висловлювали припущення, обговорювали те, що було їм відоме з підручників та інших книжок.

17/12/2015

Керівник науково-пошукового центру ім. Андрея Шептицького, учитель української мови і літератури Катерина Воробель та гімназисти 4(8)-7(11) класів взяли участь  у міській науково-дослідницькій конференції «Роль митрополита Андрея Шептицького у національному вихованні, освіті та становленні української державності». Під час конференції  захистили пошуково-дослідницькі  роботи гімназисти:

Анастасія-Олена Саврук (4(8)- А клас), «Роль Митрополита у піднесенні національного життя в Україні", керівник роботи Лариса Дзюбинська.

Андріана Воробель (7(11)-А клас), «Андрей Шептицький про роль молоді у розбудові українського суспільства», керівник роботи Катерина Воробель.

 

15/12/2015

Відбувся круглий стіл виховників та керівників гуртків на тему: «Позашкільна освіта – крок до вибору майбутньої професії». Учасники обговорити питання дозвілля гімназистів та їх зайнятість у позаурочний час.

10/12/2015

Наші випускники – майбутні учасники процесів управління. Відповідно до Угоди про співпрацю 10 грудня 2015 року гімназисти, директор Гімназії Лариса Василишин, заступники директора Галина Харатон, Лариса Дзюбинська, Галина Строгуш та учителі Олена Мурашова, Зінаїда Митрик взяли участь у Львівському регіональному інституту державного управління при Президентові України у круглому столі для випускників загальноосвітніх шкіл Львова на тему: "Актуальні проблеми децентралізації влади в Україні та розвитку Львівської територіальної громади". Директор ЛУГГ ім. Олени Степанів Л.Василишин подякувала організаторам круглого столу, наголосила на важливості вірного вибору професії для реалізації своїх здібностей і талантів для добробуту і прослави України.

09/12/2015

Гімназисти 4(8) -7(11) класів разом директором Гімназії Ларисою Василишин, заступниками директора Г. Харатон, Л. Дзюбинською, Г. Строгуш та учителями Н. Стахняк, О. Мурашовою, З. Митрик у Львівському регіонального інституту державного управління при Президентові України взяли участь у таких заходах:

Зустрічі з генеральним директором Видавничого дому «Високий замок» Степаном Курпілем та головним редактором газети «Високий замок» Наталія Балюк. Гімназисти можливість розширити свій інформаційний простір, дізнатись про те, як твориться газета, чим живе сьогодні і які плани має на майбутнє.

Семінарі доктора Мішель Вазкез (Університет Гонзага, США) на тему «Лідерство, орієнтоване на служіння: щодня робимо світ кращим». Лектор Вазкез представила основні положення концепції сервісного лідерства, розробленої американським науковцем Робертом Грінліфом, та особливості її застосування в державному управлінні, зокрема на прикладі своєї роботи в Офісі губернатора штату Вашингтон (м. Олімпія, США). Навчання лідерству є важливим для гімназистів, майбутніх державотворців України.

08/12/2015

На базі Гімназії відбувся семінар на тему: «Педагогічні технології прискореного вивчення англійської мови» для освітян Львівської області та міста. Учителі ЛУГГ ім. Олени Степанів практично представили досягнення та успіхи  своїх гімназистів. Директор Гімназії Лариса Василишин наголосила на важливості використання українознавчого матеріалу при вивчення іноземної мови.

У семінарі взяли участь представники влади та освітянських управлінських структур: Петро Пітила, завідувач  відділу народознавства Львівського обласного Будинку учителя, Віра Романчак, завідувач музейним відділом Львівського обласного Будинку учителя, Христина Левицька, методист з англійської мови ЛОІППО, Світлана Матис, методист з іноземних мов Навчально-методичного центру м. Львова, Мирослава Мартинів, методист Залізничного району НМЦО м. Львова, Ольга Ярська, представник британського видавництва Pearson, Світлана Малетич, директор Міжнародного центру тестування РТЕ.

Присутні ознайомились з впровадженням у Гімназії проекту авторської школи «Педагогічні технології прискореного вивчення англійської мови».

 

07/12/2015

У День народження Олени Степанів у Гімназії відбулась урочиста подія – Посвята учнів 1(5)-х класів у гімназисти. Діти склали присягу Гімназійного Братства: бути вірними славним традиціям українського народу, віддавати здобуті знання на благо України, прославляти славетне ім’я Гімназії імені Олени Степанів. Гімназисти 4(8)-Б класу разом з виховником Оксаною Старостою, керівниками гуртків Юрієм Келеменом та Маряною Старостою підготували для усіх присутніх літературно-мистецьке свято у Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки.

03/12/2015

Відбулось засідання літературно-мистецького клубу «Літературна кав’ярня». До гімназистів завітали гості: член Спілки письменників України, Лауреат премій Маркіяна Шашкевича, Лесі Українки, львівська письменниця, редактор  львівської газети «Галицьке юнацтво», керівник літературної студії «Джерельце» Марія Людкевич та член Національної Спілки художників України, ілюстратор дитячих книг Орест Білоус із цікавою книгою для наймолодших гімназистів «Їде тітка на гостину». Під час зустрічі діти мали змогу узяти участь у цікавій бесіді з авторкою та отримати її чудові книги. Діти декламували поетичні твори Марії Людкевич, а також ілюстрували збірочки «Казкарія», «Їде тітка на гостину», «Домовик Безчеревик». П’ятикласники подали до «Галицького юнацтва» перші проби пера.

     

 

27/11/2015

Під час Урочистої Академії до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій гімназисти 4(8)-А класу та виховник Леся Дубневич гідно вшанували Пам’ять невинно знищених українців та закликали усіх  долучитись Акції «Запали свічу пам’яті». На уроці ПАМ’ЯТІ ми усвідомили, що  майбутнє залежить від нас і  ми не дамо трагедії повторитись.

 

12/11/2015

З усією Україною гімназисти 3(7)-В класу та  виховник Катерина  Колич на Урочистій Академії відзначали доленосні для держави події Революції Гідності та Свободи. Учасники Академії віддали належну шану подвигу, патріотизму і мужності простих людей, які виступили на захист демократичних та людських цінностей. Ми назавжди запам’ятали, що лише вільні творять своє майбутнє!

12/11/2015

Гімназисти 1(5)-А та 1(5)-В класів разом з вчителями та дирекцією Гімназієї мали змогу насолоджуватись спілкуванням з львівською дитячою письменницею Наталею Малетич, що презентувала свою книгу «Щоденник Ельфа». Гімназистів зацікавив динамічний сюжет оповідань, головними героями яких є їхні однолітки.

10/11/2015

Гімназійне Братство ім. Олени Степанів розпочало участь у проекту «Школа змін» Інституту Суспільних Ініціатив. Відбулась перша лекція на тему: «Лідерство».

10/11/2015

Гімназисти та педагоги Гімназії заслухали лекцію Заслуженого журналіста, автора підручника української мови, перекладача, академіка, професора Київського університету імені Тараса Шевченка Олександра Пономаріва. Важливі слова відомого науковця про роль рідного українського слова в становленні незалежної держави відгукнулися в душі учасників творчої зустрічі. На згадку автор подарував ЛУГГ ім. Олени Степанів книги з автографом.

06/11/2015

У стінах Гімназії відбулась Урочиста Академія «День Листопадового чину. Олена Степанів – гідна донька України», яку підготували гімназисти 3(7)-А класу разом із виховником Галиною Кузьмак. Учасники Академії ознайомились з історичними подіями Листопадового чину та вшанували Патронесу нашої Гімназії, першу жінку-офіцера Олену Степанів.

 

05/11/2015

Гімназисти 3(7)-В класу із бібліотекарем Катериною Попович та педагогом-організатором Ольгою Живущак зустрілись у Бібліотеці-філії № 7 з працівниками Музею Михайла Грушевського. Взяли участь  у віртуальній екскурсі Музеєм та ознайомились із життям видатного українського історика, першого Президента України.

03/11/2015

Гімназисти 6(10)-Б класу разом із педагогом-організатором Ольгою Живущак та соціальним педагогом Зоряною Лазаренко відвідали ХІІ Мандрівний фестиваль документально кіно про права людини «Docudays». Після перегляду фільмів взяли участь у полеміці щодо важливості знання власних прав  та дотримання їх у суспільстві.

02/11/2015

Виявити свої артистичні здібності та таланти гімназисти змогли під час зустрічі з телевізійним центром «Кадрики».

29/10/2015

Молоді педагоги Гімназії на семінарі «Емоційний настрій на уроці» ознайомились з новими формами та методами роботи. За підсумками отримали Сертифікати та подарункову підписку на методичні посібники видавництва «Основи».

 

27/10/2015

27 жовтня 2015 року учителі Катерина Воробель та Роман Меленчук взяли участь у засіданні лекторію «Мова і суспільство» на тему: «Військова термінологія на уроках української мови та літератури, історії»  у Львівському обласному будинку учителя.

 

26/10/2015

Гімназисти разом із  директором Гімназії Л.Василишин, заступником директора Г.Строгуш у межах проекту «Міжмовна школа. Освіта через мистецтво» здійснили поїздку за маршрутом «Львів-Будапешт-Ніцца-Зальцбург-Львів». Ознайомились з особливостями культури європейських країн та вдосконалили навички мовної комунікації.

23/10/2015

23 жовтня 2015 року на базі  ЛУГГ ім. Олени Степанів відбулись Українські студії педагогічних досліджень на тему: «Сучасна Україна – вільна, незалежна, унітарна, соборна держава, народ якої цінує і оберігає свої традиції  та культуру» для освітян та учнів з Донецької області. Гості ознайомились з інноваційними методами та формами роботи Гімназії. Взяли участь у інтегрованому уроці історії України та музичного мистецтва на тему: «За Честь і Славу України зродились ми великої години», Майстер-класу з квілінгу «Ми творимо диво», «круглому столі» «Українознавство-фундамент побудови української національної школи». Директор гімназії Лариса Василишин вручила учасникам Українських студій  Сертифікати.

21/10/2015

У рамках проекту «Від книги до мети» 21 жовтня 2015 року педагоги Гімназії узяли участь у презентації збірника  «Бандерівські читання» Науково-дослідного інституту українознавства та альманаху Українських студій стратегічних досліджень. Обговорили питання національно-патріотичного виховання та визначили напрямки співпраці.

 

16/10/2015

16 жовтня 2015 року  гімназисти, педагоги та батьки відзначили  73-ї річницю створення УПА проведенням Урочистої Академії «День Захисника України. У століттях будуть пам’ятати ваші славні імена» біля пам’ятника Степану Бандері. Директор гімназії Лариса Василишин нагородила батьків-учасників бойових дій на сході України та гімназистів-переможців військово-патріотичних конкурсів.

     

     

   

 

 

15/10/2015

Гімназисти 6(10)-х класів з учителем Еллою Сокотнюк пройшли вишкіл в інтерактивній, інтелектуальній  грі «Збудуй місто» 15 жовтня 2015 року.

 

 

09/10/2015

Обласна  державна автоінспекція нагородила переможців Всеукраїнського конкурсу-рейду «Увага! Діти - на дорозі». Гімназисти 4(8)-В класу разом із виховником  Оленою Григораш отримали нагороди Гімназії у номінаціях: «Альбоми-звіти» та  «Фото».

 

09/10/2015

Учитель хімії Анастасія Владімірова 9 жовтня 2015 року провела в Музеї «Таємна аптека» (м. Львів, пл. Соборна,1) «музейний урок» у 5(9)-В класі  на тему: «Приготування розчинів».

 

 

06/10/2015

6 жовтня 2015 року відбулась Урочиста Академія до Дня працівника освіти «Учитель – Ваше покликання», на якій гімназисти 7(11)-Б класу разом із виховником Оленою Мурашовою   відзначили працю педагогів.

 

 

04/10/2015

4 жовтня 2015 року Гімназійне Братство на чолі з координатором Ольгою Живущак,  Іваном Захаревичем та гімназистами здійснили пошуково-дослідницьку поїздку до села Великі Глібовичі  та урочисто  вшанували пам’ять сотника УГА Юліана Головінського.

 

 

02/10/2015

2 жовтня 2015 року  освітяни ЛУГГ ім. Олени Степанів у науково-методичному семінарі на тему: «Шлях освіти» обговорили питання стану та розвитку освіти України. Відвідали навчальні заклади м.Жовкви. Під час «круглого столу» на тему: «З глибини національного досвіду» накреслили план здійснення освітнього проекту  «Дорогою духовності».

 

 

30/09/2015

Гімназисти 3(7)-В класу  разом з виховником Катериною Колич взяли участь у дискусії з відомою львівською поетесою Людмилою Поляєвою щодо державного видавництва україномовної літератури для дітей та юнацтва.

 

29/09/2015

29 вересня 2015 року Гімназійне Братство ім. Олени Степанів стали Лауреатами Конкурсу учнівського самоврядування «Лідер року - 2015».

 

29/09/2015

 

29 вересня 2015 року на Уроці мужності та патріотизму «Пам’ятаємо, шануємо полеглих борців за Україну, гордимося Героями живими» у бібліотеці ім. Олега Ольжича та Олени Теліги  виступили  гімназисти 4(8)- А класу з науково-пошуковими роботами (виховник Леся Дубневич).

 

22/09/2015

Учителі Д.Гришканич, Б.Козак, О.Меленчук разом з гімназистами 6(10)-х класів 22 вересня 2015 року у кінотеатрі ім. О.Довженка переглянули документальний фільм «Хроніка Української повстанської армії 1942-1954. Частина перша»  під час освітнього проекту «Урок пам’яті».

 

15/05/2015

Гімназисти відзначили 100-річчя перемоги Січових Стрільців на горі Маківка. Як зазначила директор Лариса Василишин «У результаті героїчної оборони Маківки, повністю зірвались стратегічні плани московського командування. Внаслідок величезних втрат російські війська змушені були поспішно відступати». Особливою мужністю під час боїв за Маківку відзначились частини Українських Січових Стрільців . Дирекція спільно з гімназистами та запалили лампадки на могилах Українських Січових Стрільців, після чого прочитали молитву Йосипа Мощака, яка була написана кров’ю на стінах Львівської тюрми «Бригідки», яку читають бійці АТО ідучи перед боєм. Науково-пошуковий центр ім. О. Степанів  провели театралізоване військово-історичне дійство "МАКІВКА НАШОЇ СЛАВИ".

14/05/2015

Гімназисти 4(8)-В класу, виховник Ольга Іванович, привітали з професійним святом науковців, наголосивши, що без їхньої плідної праці важко уявити міцну державу з потужним, стабільним виробництвом і високим рівнем духовності. Директор Лариса Василишин наголосила: «Україні як ніколи потрібні нові ідеї, перспективні проекти та зважені прогнози, які освіта та наука примножать для незалежної, соборної держави».

 

08/05/2015

 

На базі  ЛУГГ ім. О. Степанів  Міжнародним «Партнер»-клубом  було проведено  науково-практичну конференцію  на тему:  «Українознавча парадигма освіти – основа навчально-виховного процесу».

01/05/2015

Найкращі освітяни та гімназисти взяли участь в урочистому засіданні Львівської міської ради, присвяченої Дню міста Львова (759-річчю), приуроченої 150 річчю від дня народження Митрополита Андрея, Графа Шептицького. Під час урочистого засідання оголосили імена переможців у щорічних номінаціях: «Шляхетна львівська родина», «Львів’янин року» та «Почесний громадянин міста». «Почесним громадянином Львова» став музикант Святослав Вакарчук, звання «Львів’янка року» дісталось шахістці, чемпіонки світу Марії Музичук, звання «Шляхетна львівська родина» - сім’ї Ільницьких.

29/04/2015

 

Відбувся  Всеукраїнський практичний семінар: «Досвід сучасного викладання українознавства: регіональна специфіка творчих практик». Участь у роботі практичного семінару взяли учителі-практики, спеціалісти начально-методичних центрів, науковці Науково-дослідного інституту українознавства. Головною метою зустрічі учителів та науковців було визначено завдання удосконалити систему викладання українознавства, обмінятися досвідом та ідеями практичної діяльності з актуальних проблем у здійсненні освітнього процесу, визначити нові форми методичного навчання, впровадити перспективні українознавчі педагогічні технології та подати ідеї  до напрацювання нових підручників.

 

28/04/2015

 

Гімназисти та вчителі завітали до Архикатедрального Собору Святого Юра, щоб урочистою академією вшанувати Слугу Божого Митрополита Андрея.

Шанобливо та з великою любов’ю до Митрополита Андрея Шептицького діти співали пісні, декламували поезію. «Прошу Тебе: прослав його також і на замлі», – ці слова поезії, що прозвучала у стінах Архикатедри, змусили защеміти серця українців.

       

 

24/04/2015

У бібліотеці-філії №6 ім. О. Ольжича та О. Теліги в рамках проекту «Уроки для української молоді» відбулася зустріч гімназистів з отцем Омеляном Ковчем на тему: «Відсутність концепції гуманітарного розвитку України і завдання патріотів-гуманітаріїв». Гімназисти розглянули важливість загальнолюдських духовних цінностей, які визначають направленість людської діяльності, мотивацію людських вчинків.

 

22/04/2015

У День Музеїв гімназисти відвідали музеї: історії Львівської залізниці, художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького,  Львівську галерею мистецтв, музей етнографії та художнього промислу інституту народознавства НАН України, Національний музей науково-мистецької фундації Митрополита Андрея Шептицького та музей «Русалки Дністрової». В умовах музейного середовища гімназисти пробудили інтерес до пізнання світових цивілізацій і культури українців та народів світу, технічного прогресу, рідної природи.

 

22/04/2015

 

Львівська українська гуманітарна гімназія ім. Олени Степанів - ПЕРЕМОЖЕЦЬ конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи.

На базі гімназії відбувся обласний семінар на тему: «УКРАЇНСЬКА СИСТЕМА ПРАВООСВІТНЬОЇ та ПРАВОВИХОВНОЇ РОБОТИ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ». Директор Гімназії Лариса Василишин, заступники директора Галина Харатон, Лариса Дзюбинська, Галина Строгуш, Юрій Келемен, педагоги: Роман Меленчук, Юлія Козлюк, Зінаїда Митрик, Богданна Козак, Мар’яна Староста ознайомили учасників семінару з основними аспектами правоосвітньої та правовиховної роботи ЛУГГ ім. О.Степанів.

З метою поширення інновацій в організації правоосовітньої та правовиховної роботи в галузі освіти активну участь у роботі семінару взяли:

 - Володимир Лис – начальник служби у справах дітей ЛОДА.

 - Ігор Чердак – начальник КМСД УМВС України на Львівській залізниці, підполковник міліції.

 - Ярослав Бордіян – директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді.

 - Юрій Савчин - головний спеціаліст департаменту освіти і науки ЛОДА.

 - Леся Гриза – завідувач кабінетом кординаційно-методичної діяльності Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 - Зоряна Довганик – начальник управління освіти ДГП ЛМР.

 - Михайло Гордон – головний спеціаліст управління освіти ДГП ЛМР.

 - Тетяна Ольшанецька  - директор НМЦО м. Львова.

 - Галина Яворовська - начальник Залізничного відділу освіти УО ДГП ЛМР.

За підсумками роботи семінару напрацьовано методичні рекомендації.

 

21/04/2015

 

Відбулися інтерактивні заняття, у яких взяли участь всі гімназисти 1(5)-х класів. Дані заняття були проведені представником благодійного фонду «Щаслива лапа» Мартисенко Юлією Василівною. Ця організація займається захистом безпритульних собак. Метою занять було донести до дітей інформацію про те, чому на вулицях міст так багато безпритульних песиків, як можна допомогти тваринам і чому це необхідно робити, а також формуванню в них гуманного і дбайливого ставлення до тварин. Використовувались різноманітні прийоми подачі інформації: від брейн-рингу до роздачі інформаційних листівок.

 

17/04/2015

Відбулась Урочиста Академія, присвячена Дню національних звичаїв та обрядів. Гімназисти 1(5) – Б класу разом із виховником Надією Гайдучок підготували літературно – мистецьку програму «Світлий Великдень – родинне свято». Вони декламувати вірші, інсценізували вірші Тараса Шевченка, співали та  водили гаївками. Гімназистів, педагогів та батьків привітали зі Святом Воскресіння учитель Юрій Келемен та гімназист 2(6)-А класу Володимир Колб авторською піснею « До Христа».

 

17/04/2015

З метою забезпечення  утримання, благоустрою  приміщення та території  Гімназії у належному стані, поліпшення естетичного та санітарного стану, збереження стану довкілля, озеленення, поширення екологічних знань з 12.03.2015 року до 12.04.2015 року у Гімназії пройшов Місячник озеленення, прибирання та благоустрою, 17.04.2015 року – День довкілля. Усі гімназисти, батьки та педагоги взяли активну участь у всіх заходах, а саме:
• Впорядкування та приведення до належного естетичного і санітарного стану території й будівлі Гімназії.
• Оновлення  рокарію на території Гімназії.
• Вдосконалення ландшафтного дизайну території Гімназії.
• Проведення:
- лекції на тему: «Формування екології людини як основа сталого розвитку»;
- конкурсу плакатів і стінних газет, екологічних  вікторин «Ми вартові природи»;
- флешмобу: «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».
-загальногімназійної Толоки;
- Тижня екології;
- відкритих уроків і виховних годин «Природо, ти – наш другий дім, колиско мила, берегине славна»;
- свят «Свято юних  природолюбів»;
- тематичного вечора «Шануймо , друзі, лісу дивосвіт»;
- екологічного КВК;
- акції «Посади дерево і збережи його»;
- операції «Чистий Львів – початок чистої країни»;
- виставка бібліографічної літератури «Збережімо Україну для нащадків»;
- участь у Всеукраїнських, обласних, міських конкурсах, конференціях, акціях.
- Урочистої  Академії «День довкілля».

 

16/04/2015

Проведений «День цивільного захисту». У відповідності до Плану проведення основних заходів Дня цивільного захисту організовано і злагоджено проведені наступні заходи:

- урочисте відкриття і закриття Дня цивільного захисту, проведення загальногімназійної академії за участю представника управління з питань НС та ЦЗН Залізничного району м. Львова (начальник штабу ЦЗ ст. Львів – Гаврилюк В.І.);

- проведення відкритих уроків за затвердженою тематикою з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та занять з медико-санітарної підготовки відповідно до навчальної програми;

- організована робота:

виставки стіннівок «Знати і вміти», книжок, альбомів, пам’яток, брошур, періодичних видань з питань цивільного захисту, а саме: "Цивільна оборона", "Надзвичайні ситуації", "Знай і вмій", "Людина в екстремальних ситуаціях", "Природа і людина»;

виставки зразків індивідуальних засобів захисту органів дихання і шкіри, медичних засобів надання першої медичної допомоги;

 перегляд кінофільмів з питань ЦЗ;

моніторинг знань з питань ЦЗ;

спортивна естафета «Подолання перешкод»;

евакуація усіх учасників навчально-виховного процесу за ввідними: сталася пожежа; бомбардування в укриття та на подвір’я установи.

 

12/04/2015

На Великодні свята до Гімназії приїхали Маріупольські школярі та освітяни Донецької області. Педагогічні працівники та родини провели Акцію-реколекцію  «ВЕЛИКДЕНЬ У РОДИНІ». Львівські та Маріупольські школярі ознайомились та вивчили  традиції та  звичаї Галицької землі, відвідали храми, пройшли вишкіл у  майстер-класах з писанкарства, гончарства, ковальства, гутництва, кераміки, лялькарства, вишивки, ткацтва, соломо- і травоплетіння, малярства. У родинному колі відсвяткували Світлий Празник Великдень, відчули Великодній Родинний Дух. За підсумками теоретичного і практичного вивчення українських народних  Великодніх традицій отримали Сертифікати.

 

 

31/03/2015

 

Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня Львівської гуманітарної гімназії ім. О.Степанів. Комісія розглянула атестаційні матеріали педагогів Надії Гайдучок, Лілії Соловій,Тетяни Рибачук, Тараса Медвецького, Ольги Іванович, Юлії Козлюк, Юрія Келемена.

   Під час атестаційного періоду  вчителі підвищували свій фаховий рівень навчаючись на курсах підвищення кваліфікації у ЛОІППО. 
   Педагогічні працівники, що атестуються, представили самооцінку рівня професійної діяльності. Вчителі презентували досвід, розповіли про проблеми, над якими працюють, шляхи їх реалізації, технології та методи навчання, які застосовують при вивченні предмету, результативність роботи з обдарованими учнями.

 

27/03/2015

Відбулась Урочиста Академія, присвячена Олені Степанів «Жінка-легенда, жінка-воїн».

Гімназисти 2(6)-в класу разом із виховником К.Колич розповіли про життя й нелегку долю Олени Степанів. У золотому сузір’ї славних жінок-борців за волю, відновлення самостійної соборної держави,- це ім’я горить, мов досвітня зірка. Це ім’я-символ боротьби, самопожертви, стійкості. Про неї складали поезії й пісні. Ми горді, що наша гімназія носить ім’я Олени Степанів, адже її подвиг, мужність і відвага мають для гімназистів потужний виховний заряд і вибухову силу, що не хоче миритися з чужим гнітом ані сьогодні, ані в майбутньому.

         Гімназисти захоплено розповіли про Олену Степанів, декламували вірші й співали пісні… Також своїм співом прикрасили свято й вчителі гімназії Ю.Келемен, М.Староста, К.Колич.

         Олена Степанів – легендарна дочка нескореної нації - одна з героїчних жінок світу… Земля, яка породила таку жінку, має велике майбутнє!

         Завершилась Урочиста Академія  Молитвою:

                                   Господи, я стану на коліна,

                                   Постом душу щиро окроплю!

                                   Молю Тебе, молю за Україну,

                                   Помилуй край, який я так люблю!...

 

27/03/2015

Гімназисти Нестор Колодій, Ірина Тинітовська, Владислав Ганущак, Марк Вітковський стали переможцями олімпіади з українознавства.

26–28 березня 2015р. на базі Київського науково-дослідного інституту українознавства Владислав Ганущак та Марк Вітковський блискуче захистили свої науково-дослідницькі роботи на теми: «Християнська родина Шептицьких – взірець для наслідування», «Село Потелич і його святиня церква Святого Духа». Директор Гімназії Лариса Василишин та заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Строгуш взяли участь у круглому столі на тему: «Українознавче наповнення змісту навчання в системі освіти: проблеми і перспективи» та презентували експеримент «Українознавство як основа дидактики».

 

27/03/2015

Відбулася у Великій сесійній залі Львівської міської ради підсумкова конференція учнівського конкурсу «Майбутнє починається з мене!». Гімназисти представили короткометражний фільм, плакат, форум-театр про формування здорового способу життя, відповідального ставлення до власного вибору. Переможці  конкурсу Юрій Строгуш, Анастасія Харлова, Ярослава Луценко, Юрій Белей, Олег Гацков, Марта Васьків, Анастасія Чумакевич, Дмитрук Ольга, Суха Анастасія, Вітковський Марк були нагороджені Дипломами управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Як наголосила заступник директора Л. Дзюбинська: «Від кожного з Вас, дорогі гімназисти, залежить майбутнє України»

 

23/03/2015

Директор Гімназії Лариса Василишин, заступники директора  Г.Харатон, Л.Дзюбинська, Г.Строгуш, Ю.Келемен, учителі Д.Гришканич, О.Мурашова, гімназисти 6(10)–Б класу, переможці обласного конкурсу учнівських творчих робіт, присвячених 60-річчю від дня народження видатного українського композитора І.Білозіра взяли участь у Вічі- вшануванні пам’яті народного артиста України, композитора, керівника ансамблю «Ватра»: «Ігор Білозір -  воїн добра, який зберіг нам нашу душу і щире українське серце» біля надмогильного пам’ятника у музеї «Личаківський цвинтар». Переможці  конкурсу учнівських творчих робіт, гімназисти Анастасія Льода, Марта Роман, Божена Марків, Микола Боднар продекламували власні поетичні твори, присвячені пам’яті визначного земляка.

 

21/03/2015

Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. Встановлено це свято ухвалою сесії ЮНЕСКО . Поезія - це найважливіше культурне явище, що передає внутрішні прагнення людини. Поезія - це дзеркало суспільства, головний засіб самоствердження і дієвий важіль творчості. Читання поезії гімназистами утвердило діалог між літературними напрямками і течіями українського мистецтва. Гімназисти 7(11)-Б класу прочитали улюблені тексти відомих авторів України.

19/03/2015

Проведено відео-конференцію між гімназистами ЛУГГ ім.О.Степанів та школою Sisters of Nazareth, Ізраїль на тему : «Навколишнє середовище. Шляхи вирішення».

За підтримки Проекту Face to Faith Фондом прем’єр-міністра Великобританії Тоні Блера. Мета програми – єднання людей для побудови кращого світу завдяки знанню загальнолюдських цінностей, які допомагають подолати непорозуміння.

Координатори Гімназійного Проекту: Л.Василишин – директор, Г. Строгуш – заступник директора, О. Залужна – керівник Евроклубу. Учасники Проекту: Гімназисти 4-7 (8-11) класів

25/02/2015

Педагоги Гімназії взяли участь в обласній науково-практичній конференції «Вклад Андрея Шептицького у розвиток духовної спадщини українського народу» за напрямками:

1.Соціальне служіння митрополита Андрея Шептицького.

2.Християнське виховання крізь призму вчення Андрея Шептицького.

3.Андрей Шептицький і благодійництво.

А також ознайомилися з історією та культурою міста Жовква, заснованого у1368 р., відомого як місто-резиденція королів та найкращих майстрів мистецтва.

Події

08/11/2017

В с. Медуха Галицького району Івано-Франківської обл. відбулись урочистості з нагоди 130-ї річниці  від дня народження Державного секретаря уряду ЗУНР, полковника УГА, першого міністра Збройних сил ЗУНР Дмитра Вітовського.

02/03/2017

В Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України вчителі Ірина Нисевич , Катерина Колич провели урок з українознавства на тему: «Декоративно-ужиткове мистецтво – найбагатша скарбниця України» для гімназистів 4(8)-Б,В класів.

02/03/2017

До гімназистів 1(5)-х класів на урок «Основи здоров'я» завітали   студенти Львівського медуніверситету, майбутні стоматологи.

27/02/2017

Під час конкурсу «Природа і фантазія» гімназисти з любов’ю  та кмітливістю  виготовили   з природного матеріалу: бісеру, паперу, тканини, ниток, ягід рослин  експонати. Переможці відзначені Грамотами та цінними подарунками.

24/02/2017

Міжнародний день рідної мови гімназисти, освітяни та батьки гімназистів  ЛУГГ ім. Олени Степанів відзначили Урочистою академією. Гімназисти 3(7)-Б класу разом з виховником Надією Гайдучок підготували літературно-музичне свято «Мова – душа народу». Директор гімназії Лариса Василишин вручила нагороди гімназистам та учителям за перемоги у науково-практичних конференціях.

22/02/2017

У Львівському обласному Будинку учителя на Вечорі Пам'яті Героїв Небесної Сотні та В оїнів АТО за участю Спілки письменників України та провідних акторів Львівських театрів були присутні педагог-організатор Юлія Козлюк та учитель української мови та літератури Орися Кунець.

Архів